YouTube'da videolarım keşfete düşmüyor

Jahrein'e salla videon tutarsa sana cevap verir reklam kazanırsın. Cevap vermezse de sallamaya devam et.
Şu seviyede Jahrein gibi bir insana sallamak ne kadar mantıklı bir hareket olur bilemiyorum hocam.

Şahsen ben kanalınızı beğendim. Ancak başlıklar dikkat çekici değil. Mesela birisine sallayacaksanız sert bir başlık koyun. "Saçmalama" biraz iyi olmamış. Bir de konuşmanızı daha canlı tutarsanız daha iyi olur.
Bundan sonra daha canlı başlıklar atmaya çalışacağım hocam.

Şu seviyede Jahrein gibi bir insana sallamak ne kadar mantıklı bir hareket olur bilemiyorum hocam.

İşte amaç seviyeyi yükseltmek. Etik mi derseniz hiç değil ama yükselmek istiyorsanız tek çare bu. Din ile alakalı bir konuda bir şeyler de söyleyebilirsiniz görüşünüze göre.

5-10 tane etiket koyun videolarınıza ve açıklamanızdaki o saçma sapan etiket gibi koydugunuz şeylerin hepsini kaldırın bunlar spam olarak algılanıyor o yüzden önermiyor youtube, max 3 tane hashtag kullanın. Açıklamaya kendinizi ve kanalınızın amacını tanıtan anahtar kelime içeren şeyler yazın.

İşte amaç seviyeyi yükseltmek. Etik mi derseniz hiç değil ama yükselmek istiyorsanız tek çare bu. Din ile alakalı bir konuda bir şeyler de söyleyebilirsiniz görüşünüze göre.
Risk almam lazım evet bir gözden geçireceğim teşekkürler hocam

5-10 tane etiket koyun videolarınıza ve açıklamanızdaki o saçma sapan etiket gibi koydugunuz şeylerin hepsini kaldırın bunlar spam olarak algılanıyor o yüzden önermiyor youtube, max 3 tane kullanın. Açıklamaya kendinizi ve kanalınızın amacını tanıtan anahtar kelime içeren şeyler yazın.
Bak bunu cidden denemem lazım daha önce hiç böyle yapmamıştım teşekkürler hocam.

5-10 tane etiket koyun videolarınıza ve açıklamanızdaki o saçma sapan etiket gibi koydugunuz şeylerin hepsini kaldırın bunlar spam olarak algılanıyor o yüzden önermiyor youtube, max 3 tane hashtag kullanın. Açıklamaya kendinizi ve kanalınızın amacını tanıtan anahtar kelime içeren şeyler yazın.
Hocam evet biraz daha videoyla alakali etiketler kullanmaya calisin. Cogu videodaki etiket ayni.

Hocam evet biraz daha videoyla alakali etiketler kullanmaya calisin. Cogu videodaki etiket ayni.

YouTube'da gelişmekle ile alakalı bir videoda etiket kullanın demişlerdi bunu biraz fazla abarttım bir sonraki videomda tekrarlanmaz bu muhtemelen.

Jahrein sizden daha üst seviye bir insan değil ki. O adam başkalarına sallamasa bu kadar çok tanınmazdı bile.
Evet hocam haklısınız bir şansımı deneyeceğim.

Videoların aynı beyaz kurt gibi bayağı güzel bence hem abonede oldum şahsen güzel bir kanal.

Yeni konular

Geri
Yukarı