YouTube'da videoyu 20 saniye durdurunca video yüklenmiş olmasına rağmen 3 saniye bekletiyor

b3rk4n96

Hectopat
Merhaba, Chrome'da YouTube'u 20sn durdurunca video yüklenmiş olmasına rağmen 3sn bekletiyor. Bu aşırı rahatsız edici bir durum. Eğer videoyu durdurup 5 saniye bekleyip devam ettirirsem hemen devam ediyor fakat 20 saniye gibi daha uzun süre geçtiğinde aslında yüklenen video 2-3 saniye beklettikten sonra devam ediyor. Videodan da iyice görebilirsiniz. Yardımcı olabilir misiniz?
Video linki

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırasıyla sorununuzun kaynağının muhtemel sebepleri;
İşlemci > RAM > internet > tarayıcı.
İşlemci hızınız düşükse muhtemelen bu yüzden olabilir, ağır işlemci yavaş çalışır.
Eğer sistemim sağlam, sistemime laf ettirmem diyorsan diğer ihtimallere bakalım;
İmternet hızını test et ping değerin yüksekse eğer bundan dolayı olabilir. Ping nedir bilmiyorsan kısaca interneti ne kadar sürede alıp-veriyorsun diyebiliriz. Sağlayıcı firmayı arayıp teknik destek alabilirsin.

Hayır benim internetimde gayet iyi giga fiber altyapım var herro diyorsan bana son ihtimal;
Tarayıcından kaynaklı olabilir. Sana herkesin memnun olduğu yani olmasa da 10 kişiden 7'sinin mutlaka tercih Opera GX tarayıcıyı tavsiye edebilirim. Hızlı, stabil ve çoklu özelleştirmeleri ile oyunculara hitaben kodlanmış bir tarayıcı ^^

##
Ben bir tamirci olmadığım gibi, bilgisayarını kullanan kişi de değilim :) muhtemel olarak çözüm önerileri sundum. Son olarak bu sorunu tespit edecek/çözümleyecek kişi sensin.

Microsofta ait olan EDGE kötü değil berbattı. İnternet explorer zaten her zaman berbattı ama en azından önceki EDGE den iyi idi.

EDGE son hali ile kendini aştı.
Bir hafta Edge kullanan hiç kimsenin dönüp chrome'ye bakacağını sanmam.

Chrome'yi kaldır, EDGE de test et.
EDGE yi beğenmezsen Opera
O da olmadı Firefox

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Çok fazla şey denedim fakat sonunda neden kaynaklandığını öğrendim. AirPods'umu çıkartıp video izlediğimde sorun olmuyor. Demek ki Windows 11'de AirPods kullanınca YouTube videolarında donma yapıyor.

Geri
Yukarı