YouTube'da yanıtlarım diğer insanlara gözükmüyor

569801

Hectopat
Makaleler
4
Çok saçma bir şekilde diğer insanlarla yanıtlaşamıyorum, yorum yazabiliyorum, yani esasında yanıt yazabiliyorum ama anladığım kadarıyla bu diğer insanlara gözükmüyor. Çözümünü ya da sebebini bilen varsa yazarsa sevinirim, sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
O yoruma kaç yanıt gelmiş YouTube'da genellikle yorumlardaki etkileşimler bildirim olarak gelmiyor.
Bir o birde ben, ama diğer kullanıcılara baktım onlarda öyle bir şey yok onlarda tek mesaj olsa bile bakıyorum etkileşim var.
Boş toxiclik yaptığınız için umursamıyorlar olmasın?
31 yazan birine ne cevap verirdiniz? Bilmeden her konuya burnumuzu sokmasak mı? Ayrıca arkadaş örnek verebilir misiniz dedi diye en son yazdığım yorum buymuş bende bunu attım.

Bir o birde ben, ama diğer kullanıcılara baktım onlarda öyle bir şey yok onlarda tek mesaj olsa bile bakıyorum etkileşim var.

31 yazan birine ne cevap verirdiniz? Bilmeden her konuya burnumuzu sokmasak mı? Ayrıca arkadaş örnek verebilir misiniz dedi diye en son yazdığım yorum buymuş bende bunu attım.
Direk Youtubedan susturulmuş olabilirsin.
Küfür ettiysen yada rapor için başka sebepler verdiysen olabilir.
(Seni suçlamıyorum)

Cevap vermezdim? Cevap vermek zorunda olduğunu kim söyledi?

Yorum attığınız videonun linkini atıp kanalınızın adını söyler misiniz.
Tabii

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Yorum attığım video) Nickim Grindment yani burdakiyle aynı.
Cevap vermezdim? Cevap vermek zorunda olduğunu kim söyledi?
Kendi görüşünüz, saygı duyarım. İyi akşamlar.

Tabii

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Yorum attığım video) Nickim Grindment yani burdakiyle aynı.

Kendi görüşünüz, saygı duyarım. İyi akşamlar.
Mesajlarınız gözüküyor.

Geri
Yukarı