YouTube'dan alınan klipler nasıl indirilir?

Sanırım anlamıyorsunuz ben klip indirmekten bahsediyorum video indirmeyi sormuyorum.

Hocam büyük bir ihtimalle bu yok bu yüzden videoyu indirip o kısmı kırpmak daha hızlı olur.

Ki bu konuyu beklerken kaç videoyu kırpardınız.

İsterseniz bana video linkini ve klibin süre aralığını atarsanız Drive'ye yükleyip link verebilirim.

Hocam büyük bir ihtimalle bu yok bu yüzden videoyu indirip o kısmı kırpmak daha hızlı olur.

İsterseniz bana video linkini ve klibin süre aralığını atarsanız Drive'ye yükleyip link verebilirim.

Hocam ben rr ve elraenn kesitleri paylaşıyorum gidip de 5 saatlik videoyu indirip kırpıp render alıp yayımlamak uzun sürüyor o yüzden daha kısa bir yöntem lazım ben burada size bunu soruyorum size işime karışmanızı söylemiyorum.

Drive konusunda ise ben günde 20 tane klip rr den 20 de elraenn den alıyorum o iş yaş o yüzden maalesef yaani 40x bi video 3 saat desek 3 den 120 saatlik video çıkıyor

Galiba sizin için bir site buldum fakat tam olarak istediğiniz gibi mi bilmiyorum.

Sitenin Link'i: Upload Video Online - Free Video Hosting - Streamable

Arayüzü böyle;

Burada "paste a video URL" kısmına linki yapıştırıyoruz.

Screenshot_2023-02-23_13_23_56.png

Sonra karşımıza böyle bir ekran geliyor, bu ekranda klibin süre aralığını belirliyoruz ve " create video" kısmına tıklıyoruz.

Screenshot_2023-02-23_13_24_50.png

Video oluştuktan sonra " more" kısmına tıklayıp indir diyoruz.

Screenshot_2023-02-23_13_24_03.png

Buradan indirme seçeneğini seçiyoruz ve video iniyor.

Screenshot_2023-02-23_13_24_12.png

Sizin için denedim ve oldu fakat bir Google hesabı ile giriş yapmanız lazım.

Galiba sizin için bir site buldum fakat tam olarak istediğiniz gibi mi bilmiyorum.

Sitenin Link'i: Upload Video Online - Free Video Hosting - Streamable

Arayüzü böyle;

Burada "paste a video URL" kısmına linki yapıştırıyoruz.

Eki Görüntüle 1679138

Sonra karşımıza böyle bir ekran geliyor, bu ekranda klibin süre aralığını belirliyoruz ve " create video" kısmına tıklıyoruz.

Eki Görüntüle 1679141

Video oluştuktan sonra " more" kısmına tıklayıp indir diyoruz.

Eki Görüntüle 1679139

Buradan indirme seçeneğini seçiyoruz ve video iniyor.

Eki Görüntüle 1679140

Sizin için denedim ve oldu fakat bir Google hesabı ile giriş yapmanız lazım.
Ben onu denedim evet ama nedense bir türlü yaptım ettim ama videoyu indiremedim sanırım bir sorun var sitede ya da ben başaramadım

Evet şu an çalışıyor teşekkürler sanırım ben dün denedim o sarı sitede bir sorun vardı şimdi indiriyor

Ben onu denedim evet ama nedense bir türlü yaptım ettim ama videoyu indiremedim sanırım bir sorun var sitede ya da ben başaramadım.

Ben denedim video indi ve baktım videoya bir sıkıntı yoktu, sesler var kalite güzel.

Ben onu denedim evet ama nedense bir türlü yaptım ettim ama videoyu indiremedim sanırım bir sorun var sitede ya da ben başaramadım.

Evet şu an çalışıyor teşekkürler sanırım ben dün denedim o sarı sitede bir sorun vardı şimdi indiriyor.

Yoğun kullanılan bir siteyse olabilir böyle şeyler, ben bazen farklı tarıyıcılardan, arama motorlarından falan deniyorum böyle olunca.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-09 135457.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-09 135457.png
    249,1 KB · Görüntüleme: 51

Geri
Yukarı