YouTube'dan gitar dersi olur mu?

Darth Ren

Centipat
Daha fazla  
Selam öncelikle bir sorum olacak, yakın zamanda elektrogitar alacağım fakat kursa gidecek bütçem olmadığı için YouTube'daki videolar ile temel bir düzeye gelmeyi düşünüyorum. Profesyonel olmak değil de temelimin olması yeterli olacak benim için, bu YouTube ile mümkün mü acaba? Önerdiğiniz kanallar var mı?

Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım bunu neye dayanarak söylüyorsunuz kötü bir anlamda sormuyorum yani denediniz mi de bunu söylüyorsunuz?

Yanlış anlamazsanız bir şey soracağım bunu neye dayanarak söylüyorsunuz kötü bir anlamda sormuyorum yani denedinizmide bunu söylüyorsunuz.
Kardeşim 7 yıldır profesyonel gitar çalıyorum. 3 yıllık sahne tecrübem var. Kendini benimle karşılaştırmazsan sevinirim. Senden daha üst seviye bir insanım spor da yapıyorum. Bir gün internet kullanmayı öğrenirsen internetten her şeyi öğrenebileceğini anlayacaksın... Hayatında başarılar dilerim. Bu arada kanal önerisi istemişsin { Haluk Levent, Can Değer } öneririm.

@GoldGM Cevap verdiğiniz arkadaş kibarlıkla sormuş ve o kadar ego kasmışsınız ki ta ben buradan rahatsız oldum. "Senden üstünüm" falan demişsiniz. :D

Selam öncelikle bir sorum olacak, yakın zamanda elektrogitar alacağım fakat kursa gidecek bütçem olmadığı için YouTube'daki videolar ile temel bir düzeye gelmeyi düşünüyorum. Profesyonel olmak değil de temelimin olması yeterli olacak benim için, bu YouTube ile mümkün mü acaba? Önerdiğiniz kanallar var mı?
Yüz yüze çalışmak çok daha iyidir fakat bu işin temeli alıştırma yapmakta. Eğer hırslı olur ve düzenli çalışırsan öğrenebilirsin, evet.

@GoldGM Waifu listesi yapan birisinin başarılarının ne kadar gerçek olma olasılığı var? :D 4 senedir düzenli olarak İstanbul bisiklet turu yapıyorum ben de, gidip de normalce soru soran birisine "ben düzenli bisiklet sürüyorum senden üstünüm çiğköftecide bekliyorum gel yarışalım" mı diyorum? 🤣
İlk olarak o site "Waifu" sitesi değil orası da bir forum tabi senin gibi türkçeden başka dil bilmeyen adam gezemez öyle yerlerde. Ayrıca profil resmine Initial D karakteri koyan bir insandan hayatta bir başarısı olmasını beklemiyorum. Benim gibi kültürlü bir insanda ancak internet üzerindeki platformlardan iletişim kurabilirsin keyfini çıkar. İnsanlara 4 yıldır bisiklet sürüyorum diyememen senin acizliğin.

Anlıyoruz ki iletişim, internetten öğrenilemiyormuş.

Kendi başına enstrüman çalmayı öğrenmek biraz zor bir iş ve teknik hususların gözden kaçırılmasina sebep olabilir. Bir gözetmen eşliğinde olması her daim daha iyidir ama illa deneyeceğim diyorsanız, müziğin temelleri ve elektro gitar metodu hakkında bir kaynak ile beraber, istikrarlı ve programlı bir şekilde öğrenilebilir. Youtube'daki Selim Işık'a ait kanala da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı