YouTube'dan para kazanmak

Savaşan çöp adamları animasyon haline getiren biri vardı. Asyalı bir abimizdi. Sonradan kendini gösteriyordu diye hatırlıyorum ama gösterene kadar iyi içerik üretmişti. Youtube'da da bulamam şimdi. Bilen bilir.

Not: Güzel betimledim adamı farkındayım 🙂
Alan Becker'ı diyorsun sen:D
Merhaba YouTube'da yüzümü göstermeden ve sesimi kullanmadan parayı kırabileceğim videolar yüklemek istiyorum. Fazla paraya gerek yok aslında, bir 1000 TL falan kazansam yeter. Sizce neler yapabilirim?
Sana kendimden örnek vereyim. Ben 7 aydır video atıyorum ama 14 abonem var. Gerçekten çok fazla emek istiyor. Bir de sırf para kazanmak için gereksiz şeyler yapmak iyi değil. Bir süre sonra sıkılırsınız.

Alan Becker'ı diyorsun sen:D

Sana kendimden örnek vereyim. Ben 7 aydır video atıyorum ama 14 abonem var. Gerçekten çok fazla emek istiyor. Bir de sırf para kazanmak için gereksiz şeyler yapmak iyi değil. Bir süre sonra sıkılırsınız.
Kanalını atar mısın ? Abone olmak istiyorum 7 aydır video atıp 14 abone olmana üzüldüm :/

32 video 150 aboneden 75'e düştüm YouTube 500 saatimi sildi bir de bunları da hesaba katarasan ben 3 ayda 75 abone 82 saat izlenmeyi zorla yaptım.

Öylesine çocuk kanalı kurmuştum. 3-4 video attım 2 sene oldu 70 abone oldu üstelik 25K görüntülenme olmuş.
Ama cidden kolay değil. Uzun bir süre geçmeli ve çok videonuz olmalı. Haftalık video atmanız gerekli. Attığınız videoda büyük bir kitleye hitap etmeli.
Benim internetim gelsin yapacağım bir şeyler.
Aylık 1000 TL çok zor ancak birkaç ayda 1000 TL yapabilirsin. Oyun videoları, oyun video editleri gibi şeyler yapabilirsin. Ya da profesyonel olduğun bir konuda eğitim verebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı