YouTube'dan para kazanmak

Kanalını atar mısın ? Abone olmak istiyorum 7 aydır video atıp 14 abone olmana üzüldüm :/
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
teşekkür ederim:)

Bir işte çalışmak daha sağlıklı ve en azından 1000 TL olayını garanti çözüyorsun işte çalışınca. Bu işler çok para, emek gerektiriyor. Boşuna yorulabilirsin. Hem benim bildiğim vergi olayı gibi bir şey var. Hem de çok izlenmen ve beğenilmen gerek. Abone olduk bakalım nasıl ilerliyor diye. 😃

Merhaba YouTube'da yüzümü göstermeden ve sesimi kullanmadan parayı kırabileceğim videolar yüklemek istiyorum. Fazla paraya gerek yok aslında, bir 1000 TL falan kazansam yeter. Sizce neler yapabilirim?
Biraz geç olacak ama şöyle bir tavsiye vereyim,Yurt dışında ki insanlara yönelebilirsin mesela dönemin popüler oyunu olan Roblox gibi küçük yaş kitlesine sahip oyunlarda yurt dışı kitlesine sesini bile kullanmadan müzik ve alt yazı ile ulaşabilirsin.Bunun en büyük örneği Mayrushart adlı kanal olabilir mesela.Sadece oyun içeriği değil editler yapabilirsin tabii bunun için bir sistem ve yetenekte gerekiyor.

Geri
Yukarı