YouTube'dan video izlerken kalite düşüyor

RamsesJX

Kilopat
Arkadaşlar merhabalar, yaklaşık 2 gündür başıma dert olan bir sorun var. Youtube gibi video sitelerinden video izlerken ya da diğer sitelerden film izlerken görüntü kalitesi birden çok düşüyor her şey sanki 240 P görüntü kalitesinde izlermiş gibi oluyor fakat her video 720P'de izleniyor ve renkler birbirine karışıyor gibi oluyor ben ekran kartından olduğunu düşünüyorum. Ekran kartı modelim ATI Radeon x1550 Series bir kart çözüm önerilerinizi bekliyorum zaten yazın sistem tamamen değişeceğinden yaza kadar beni bu sorundan kurtaracak çözümlerinizi bekliyorum.

Ekran kartın miadını doldurmuş. Ben driver güncellemeni tavsiye ederdim ama hafif hafif patlaklar vermeye başlamış. Çok ısınıyorda olabilir.

Görüntü kalitesi birden düşüyorsa görüntü kalitesi otomatikteyken internet hızı düştüğünde birden kalite de düşer. Çünkü otomatiğe almak demek benim internet hızımın kalitesinde izleyebileceğim en yüksek kaliteyi ayarla demektir.

İnternet ile hiç bir alakası yok. Video kendini 240p' ye almıyorsa birden sorun başka bir yerdedir ki ben daha önce hiç böyle birşey yaşamadım.

İnternet ile hiç bir alakası yok. Video kendini 240p' ye almıyorsa birden sorun başka bir yerdedir ki ben daha önce hiç böyle birşey yaşamadım.

Video kendini otomatikmen aşağıya çekiyor. İnternet hızına göre otomatik çalışıyor sistem.

Anladım ama onun için bi özellik vardı. Videoların altında felan ayarlanabiliyor onlar. Hangi siteden video izliyorsun GODFREY ?

- - - Güncellendi - - -

Şimdi gördüm YouTube'de öyle bi özellik yok bilidğim kadarıyla. Bazı Tv. sitelerinde var ama.

Öncelikle Youtube ve film sitelerinde var bu sorun her videoda kendini gösteriyor özellikle büyük ekran yaptığımda... İnternet hızımdan olabilir çünkü son 2 gündür internetim gidip geliyor ve bu sorun 2 gün oldu başlayalı :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı