Youtubede hız düşürüp arttırınca kasma sorunu

allaturca

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Chrome'de Youtube'de herhangi bir video izlerken ara sıra hızını arttırmak gerekiyor. Ama hızını arttırınca veya düşürünce neredeyse video hiç gitmiyor, çok kasma yapıyor, normalde ise hiçbir sorun yok internet hızımda 16 MBPS ama birtek bu sorunum var. Düzelsin diye Yandex indirdim yine aynı. İnternet explorer'da da hız göstergesi yok. Yardım eder misiniz... Ne yapmam lazım eskiden bir sorun yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızının 16 Mbit olması Türkiye'de bir şeyi değiştirmiyor. ISS kafasına göre limit koyabiliyor çünkü.
Anladım, peki youtube hızlanma problemini nasıl düzeltirim? Aşırı takılma oluyor az birşey olsa ,öylede idare ederim ama video bile izlenmiyor hızlandırınca, veya yavaşlatınca.

Anladım, peki youtube hızlanma problemini nasıl düzeltirim? Aşırı takılma oluyor az birşey olsa ,öylede idare ederim ama video bile izlenmiyor hızlandırınca, veya yavaşlatınca.
.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı