Youtube'den virüs bulaşabilir mi?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 14B
Belki yanlış anlamış olabilirsiniz. Benim demeye çalıştığım şey sadece bahsedilen Youtube kanalını ziyaret ettim. Mesela Technopat - YouTube Technopat'ın Youtube kanalını ziyaret eder gibi kanalın ana sayfasına baktım. Bu sorun çıkaracaksa Google için büyük bir güvenlik açığı olmaz mı?

Bu sorun çıkaracaksa Google için büyük bir güvenlik açığı olmaz mı?
Olur ancak bu çoğu zaman yaşandığı için kısa sürede önlem alınmaktadır. Tabi karşı tarafta boş durmayıp yeni sızma işlemlerini uygulamaktadır.
Belki yanlış anlamış olabilirsiniz. Benim demeye çalıştığım şey sadece bahsedilen Youtube kanalını ziyaret ettim. Mesela Technopat - YouTube Technopat'ın Youtube kanalını ziyaret eder gibi kanalın ana sayfasına baktım.
Bizim sayfadan zararlı gelmez korkmayın :D Sayfaya girmek veya üzerinde gezmek bile zararlıyı almak için yeterli olabilmektedir. Zararlının tipine ve sayfa kodlamasına göre değişkenlik gösterebilen şeylerdir bunlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı