Youtube'den virüs bulaşabilir mi?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 14B

CYP

Kilopat
Makaleler
1
Arkadadaşlar, merak ettiğim bir konu Yotube'dan virüs kapar mıyım?(n) Bugün, bir Youtube kanalına girdim ama, kanal hacklenmişti.:( Şimdi bu kanala Google+ hesabımı kullanmadan girdim ama, genede gelecekte kapabilir miyim?(n)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadadaşlar, merak ettiğim bir konu Yotube'dan virüs kapar mıyım?
Evet (kapabilirsin) bulaşır.
Şimdi bu kanala Google+ hesabımı kullanmadan girdim ama, genede gelecekte kapabilir miyim?(n)
Video kanalına girdiğinde google hesabın açıkken girmedi isen sadece o anlık virüs girmiş olabilir. Daha sonraki bir etkisi olmaz eğer virüsü engelledi veya sildi isen.

Ben kanalın hacklendiğini duyunca kanala bakıyım dedim. Bakarken Google hesabım açıktı. Ne gibi bir sorun oluşturabilir bu benim için? @Murat5038
Hesabı loglayıp ileriki zamanlarda bazı işlemler yapabilir. İzin kontrollerini kontrol edip şifreni değiştirebilirsin.

Sistem taraması yaptım ama, bir şey çıkmadı.
Tarattığın uygulama veya temiz sonucunu doğru verdi ise temizdir sorun oluşmamıştır. CCleaner ile temizlik yapıp yoluna devam edebilirsin.

Hesabı loglayıp ileriki zamanlarda bazı işlemler yapabilir. İzin kontrollerini kontrol edip şifreni değiştirebilirsin.
Tarattığın uygulama veya temiz sonucunu doğru verdi ise temizdir sorun oluşmamıştır. CCleaner ile temizlik yapıp yoluna devam edebilirsin.
AVG 2014 free kullanıyorum, Free olması virüs bulmasını engeller mi? Bir de, CCclenar ücretsiz mi?(y)

AVG 2014 free kullanıyorum, Free olması virüs bulmasını engeller mi?
Evet engeller.

CCclenar ücretsiz mi?
Satın almadan free sürümü indirdi isen ücretsiz.

Ben çoktan formatı attım. :D CCleaner programının hem ücretli sürümü var hem de ücretsiz. @CYP
Format atmak sadece diskteki veriyi siler. Serverda log alındı ise istersen ölene kadar format at o senden çıkmıştır artık. Karşı taraf bilgiyi aldı ise o silmedikçe her zaman tehlike içindesin. Yukarıda çözümleri yazdım. Yazdıklarım harici fazladan işlem yapman gerekmiyordu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı