Youtube'nin sürekli hacklenmesi

dımbıllanus

Hectopat
Daha fazla  
Son 2 aydır 2-3 defa şu mesajla karşılaşıyorum. Sayfayı yenilediğimde gitmiş oluyor. Başka karşılaşan var mı aranızda?
Ekran görüntüsünü daha önce almıştım biraz önce tekrar karşıma çıktı aynı sayfa.
Adsız.png

Hack değil. Birşeyler yanlış gittiğini söylüyor. Sanırım internetinle alakalı. Arada kopmalar falan oluyorsa kısa süreli o arada yenilediysen bu gibi durumlarla karşılaşabilirsin. Yada chromede çökmeler oluyordur tarayıcı alakalı.

"Üzgünüz, bir şeyler yanlış gitti.
Bu durumun çözülmesi için yüksek eğitimli maymunlardan oluşan bir takım görevlendirildi.
Eğer onlarla karşılaşırsanız bu bilgiyi onlara gösterin."

Neyse ben muhabbeti yanlış anlamışım galiba konu kapanabilir.

"Üzgünüz, bir şeyler yanlış gitti.
Bu durumun çözülmesi için yüksek eğitimli maymunlardan oluşan bir takım görevlendirildi.
Eğer onlarla karşılaşırsanız bu bilgiyi onlara gösterin."
En azından ben öyle anladım.
Teşekkür ederim dostum, biraz çevirdim de bu kadar değil. Bence de bağlantı probleminden vs olabilir. Hiç böyle bir uyarı görmedim.

İnternet ya da tarayıcıyla alakalı, bende de oluyor ve sayfayı yenilediğimde düzeliyor. Hacklenmesi gibi bir durum yok.

O random olan kodlar php şifresi. Eğer bir anda çok kez bağlantı yapmayı denerseniz şüpheli durum olarak görür ve genelde bu hatayı gösterir. sunucu ile internetin arasında bağlantı kurulamadı der.
Ben böyle biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı