YouTuber'lık vs Twitch yayıncılığı vs aşçılık vs oyun geliştiricisi

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar biliyorum bunlar birbiriyle çok alakasız işler ama yine de bu 4 işten birini yapmak istiyorum 4 işte de yeteneğim var sizce hangisini yapmak daha mantıklı ve daha iyi olur?
Yaşım 14.

Arkadaşlar biliyorum bunlar birbiriyle çok alakasız işler ama yine de bu 4 işten birini yapmak istiyorum 4 işte de yeteneğim var sizce hangisini yapmak daha mantıklı ve daha iyi olur?
Yaşım 14.

Aşçılık. İnsanların devamlı tüketeceği bir şeyi elde ediyorsun çünkü.

Yaşım 14.

Şu an hepsi iyi para kazanıyor hangisi size zevk veriyorsa onu seçin insanlar sevdiği işi yapmalı.

Yaşım 14.
Twitch yayıncısı olunca illaki youtube e sıçrıyorsun zaten. En yetenekli olduğun ve en sevdiğin işi yapmanı öneririm. Onun dışında oyun geliştiricisi olup youtube' a tutorial'ler yükleyebilirsin AT0M gibi.

Twitch yayıncılığı ve YouTube uzun zaman gerektiren işler. Eğer aşçılıkta da çok iyi değilseniz oyun geliştiricileri en uygunu ve en garanti olanlardan biri.

Hocam bir şey soracağım ben bugün yazılıma başlayacağım ne kadar sürede profesyonel olurum
Dostum oyun geliştiricisinde yeteneğim var dedin :D. Bunun dışında soruna cevap vermek güç. 1 ayda öğrenirsin 1 senede profesyonel olursun 5 senede uzman. Unity/unreal engine visual studio C# ile çalışabiliyor. İlk önce C# sonra yapacağın oyunun seviyesine göre unity unreal engine kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı