YouTube'tan açılan 720p video bile kasıyor

Atlas0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben YouTube'tan 720p video bile izleyemiyorum. Bileşenlerim çok kötü, video izlerken 480p de ara ara kasmalar 720p de ise tamamen kasıyor. Opera GX kullanıyorum. Aynı sorunu Google Chrome'dan da yaşadım. Tek 1080p 60 FPS izleten ınternet Explorer'dı evet cidden oydu😀 şimdi ise YouTube ınternet Explorer'a desteğini kestiği için video bile izleyemiyorum. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben YouTube'tan 720p video bile izleyemiyorum. Bileşenlerim çok kötü, video izlerken 480p de ara ara kasmalar 720p de ise tamamen kasıyor. Opera GX kullanıyorum. Aynı sorunu Google Chrome'dan da yaşadım. Tek 1080p 60 FPS izleten ınternet Explorer'dı evet cidden oydu😀 şimdi ise YouTube ınternet Explorer'a desteğini kestiği için video bile izleyemiyorum. Yardım edin lütfen.
Microsoft Edge dene tarihin en iyi tarayıcısı ile tanış.

Görev yöneticisini sürekli kontrol edin bence sistem çok kötüyse işlemciyi yoran uygulamalar fazla olduğu için işlemci darboğazından dolayı takılma olabilir videolarda. (Celeron işlemcili laptop vardı bizde işlemci tamamen kullanıldığı için bazen takılıyordu.)

Screenshot_1.png

Bu ayar açıksa kapat, kapalıysa aç. Varsa CPU ya da RAM limitini kaldır.

Kral bilgisayarında ısınma problemi var mı benzeri bana da oluyordu yeni fan aldım çözüldü, wallpaper Engine kullanıyorsanız oda kasmasına neden olabilir?

Geri
Yukarı