Çözüm YouTube'un AdBlock uyarısı nasıl engellerir?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 4B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
11.png

Bu uyarıyı alıyorsanız bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

1)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üsteki linkten yazılanları uygulayabilirsiniz. uBlock indirmeniz gerekir. (en iyi ad block eklentisidir.)

Reddit - Dive into anything (Türkçe çevrilmiş hali.)

2)
Yaptıklarınız işe yaramaz ise uBlock Origin'in ayarlar kısmından "filtrelerim" kısmına aşağıdaki linki yapıştırıp değişiklikleri kayıt edin. Tarayıcıyı kapatıp açın.

Kod:
www.youtube.com##tp-yt-paper-dialog.ytd-popup-container.style-scope

www.youtube.com##.opened

Böylece rezil YouTube'un dandik politiklarının bir sonucu olan bu kanser uyarıdan kurtulacaksınız. Sorununuz çözülmüş olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de yeni çıkmaya başladı henüz YouTube'dan engel yemedim ama uyarısı olunca formunuz gördüm bilgileri uyguladım henüz uyarı çıkmadı bakalım, reklam engeleme kullandımı söylemedim çarpıdan kapatım. Ayrıca bu yapılan olay saçmalık zaten miliyar para kazanıyolar doymadılar ben kendim de içerik paylaşan biriyim yani para bile kazanmıyorum benden para zorla almaları saçma.

Fix yemiş an itibari ile üsteki en üsteki linkten güncell konuya bakın.

Fix yemiş an itibari ile üsteki en üsteki linkten güncell konuya bakın.

Gariplik var bende YouTube'da video başlatıyorum ilk açtım da duraklatıyor bazen ses gelmiyor bazen de izledim videonun yorumlarına bakmak için imleci aşağıya doğru indirmek istedimde yorumlara bakamıyorum. Sanırım yakında blok yiyeceğim aşırı saçma gerçek anlamda. O kadar emek verdim kanalım var ona dami erişim yasağı alacağım acaba.

Son düzenleme:
Veya aylık bir paket sigara parasına YouTube Premium alıp mobilde de güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim.

Sigara vb gibi kötü alışkanlık yok herkesin durumu kendine yeri geldimi dizi film e ödeme yapiyorum ancak burada açgözlü davranan YouTube'nin kendisi o kadar miliyar kazancı var Twitch'den bile fazla, insanı zorla para ödetmek için çabalıyor zaten reklam engelli uzantısı kullanmayan kişilerden bile blok alan kullanıcılar var Reddit'e bakarsanız çoğu yabancı kullanıcılar bu durumdan şikâyetçi. Ben reklamlı da izlerim kardeş diyenlere de haksızlık bu.

Veya aylık bir paket sigara parasına YouTube premium alıp mobilde de güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim.
Corona virüsü den sonra bu şirketler çok değişti

Sigara vb gibi kötü alışkanlık yok herkesin durumu kendine yeri geldimi dizi film e ödeme yapiyorum ancak burada açgözlü davranan YouTube'nin kendisi o kadar miliyar kazancı var Twitch'den bile fazla, insanı zorla para ödetmek için çabalıyor zaten reklam engelli uzantısı kullanmayan kişilerden bile blok alan kullanıcılar var Reddit'e bakarsanız çoğu yabancı kullanıcılar bu durumdan şikâyetçi. Ben reklamlı da izlerim kardeş diyenlere de haksızlık bu.

Corona virüsüden sonra bu şirketler çok değişti

Hayır bir de işin b*kunu çıkarmanın da ötesinde bir video izliyosun 10 tane reklam ortasında çeyreğinde bu kadar da olmazki 1 reklam koy başa izlesin geçsin açgözlülük değil başka bir boyut bu sırf para kazandırmamak için inatla blocker kullanıyorum zaten bende gidebildiğim yere kadar gideceğim.Yoksa 20 lira dediğin nedir 15 dolar yurt dışında yakında zamda gelir zaten :)

Not düşüyüm de kanalların kendilerinin reklam sayısını seçtiğini biliyorum ama Max 2 reklam koyabilirsiniz bir video için diye bir politika uygulanabilir ama yok istediği kadar reklam koysun cebi doluyor açgözlünün tabii

Geri
Yukarı