Çözüm YouTube'un AdBlock Uyarısı Nasıl Engellenir?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 10B
Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Chromium tabanlı browserlarda YouTube artık bu uyarıyı vermeye başladı. Çözümünü anlatacağım.

1.PNG

Ben daha önce Brave yerine Firefox kullanıyordum fakat yavaşlığından dolayı Brave + uBlock Origin kullanma kararı aldım. Eskiden Firefox kullandığımda bu tarz saçma sapan uyarılar gelmiyordu. Büyük ihtimalle YouTube Google'ın ve Chromium'un sahibi olduğundan kafasına göre istediğin yapabiliyorlar. YouTube zaten şu aralar açgözlükten yıkılıyor. Bir gün Google'ın YouTube'un da battığını görürüz umarım. Şu anlık Firefox + uBlock Origin kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Cogu zaman kullandigim gibi, yine Firefox'a dondum. Yanina da uBlock Origin kurdum, her zamanki gibi. Mis gibi akiyor abi. Google bu yaptigindan sonra bol bol nefret soylemleri duyar artik.

Hocam bir yerde duymuştum ne yazik ki artık AdBlock ile YT'ye giremezsiniz. Opera'dan deneyin bir de eğer olmazsa VPN açıp deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger reklam engelleyici acikken YouTube'a girmeme izin vermezse, ise yarar yontemler olmazsa ben de Firefox'a gecerim. Chromium Google'in diye at kosturabiliyorlar boyle.

Ublock originden sol allta yıldırım simgesine tıkla, ekrana çıkan ihlal penceresine tıkla sayfayı yenile.

Bende işe yaradı en azından. (chrome kullanıyorum)

Ublock originden sol allta yıldırım simgesine tıkla, ekrana çıkan ihlal penceresine tıkla sayfayı yenile.

Bende işe yaradı en azından. (chrome kullanıyorum)
Bu konuyu rehber olsun diye açmıştım da modlar nedense rehber, çözüm gibi ekler eklememiş.

Bende sinir olmaya başladım iyice Opera kullanıyorum onun reklam engelleyicisinde çıkıyor. Yakında muhtemelen komple kapatırlar izlenmeyi. Bizde firefoxa geçeriz ya da sağlam bir eklenti buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı