Youtube'un ki Nazi simgesi kullanması

Sayıların kaynaklarını belirtirsen sevinirim. Cenevre Sözleşmesi'nin imzalanmaması şu anlama geliyor: Eğer Rus askerlerine esir düşerseniz aklınıza gelmeyecek işkencelere maruz kalabilirsiniz. 3. Cenevre Sözleşmesi'ni biraz incelersen ne demek istediğimi anlarsın.

Tablonun en solu esir düşen milletleri, soldan ikinci esir sayısını, sağdan birinci esarette ölenleri, sağdan ikinci ise ülkesine dönenleri gösteriyor. Google translate ile çevirebilirsin.
Kaynak: (TSHİDK) ЦХИДК. Ф. 1п. — Оп. 32—6. — Д. 2. — Л. 8—9 (Rusya Devlet Askeri Arşivi- eski NKVD arşiv binası 1. bina 32. envanter 6. bölüm)

Cidden stalin ve sovyetleri bu şekilde temize mi çıkartıyorsun? Tamamen yaptıkları soykırım ve ölüm Emir'leri için haklıdır diyorsun yani. Nazilere yardım edenler var evet ama bunun 10'da 1'i gibi bir şey. Ölen masum köylüler ve insanlar çoğunlukta. Ayrıca holodomor için açıkladığın sebep tamamen sovyet propagandası. Stalin sovyetlerde tanrı gibiydi ol diyor ve oluyordu. Nazi tarafını tutan elbet kişiler vardı ama her olayda arkasına sığındığınız gibi sadece nazilere yardım edenler değil hepsi buna dahil oluyordu. Zaten stalin döneminin her şeyi sorunlu. Askeri kademedeki büyük arınmadan tut devrimin çıkışına kadar. Lenin-stalin iki şeytan. Çarlığa son verince halk büyük bir refaha kavuşacağını sandı ama çok daha kötü oldu. Çarın ailesiyle birlikte öldürülmesi yetmedi onun soyundan gelen herkes idam edildi. Yahudiliğin komunizm lobisi başarıyla sonuçlandı ve 45'ten sonra dünya geri dönülemeyecek bir felakete sürüklendi. Ayrıca nerelisin merak ettim?

NKVD'ye inanacak kadar aptal değilim kusura bakma. Bana tarafsız bir kaynak sunmanı istiyorum. Rus kayıplarını Rus'lara soramazsın. Hele bir de bu kişiler NKVD'dense hiç olmaz.

Ne yapalım şimdi Allah için? İstediğini kullansın, bize ne?

Son düzenleyen: Moderatör:

O marş hala duruyorsa herhangi bir siteye upload edip link gönderir misin? Favori marşım ancak ne kadar araştırsam da enstrümentali dışında hiçbir ize rastlayamadım.

Kısacası YouTube=YahudiTube .

O nazi simgesi değil ki? Şimdiki alman tanklarına bak yine o simge var. Alman tank simgesi gibi bir şey o.

O işarete benziyor diye illa Nazi sembölü olacak diye bir şey yok. İlla Nazi sembölüne benziyor diye Nazi sembölü diyemezsin. Bu arda YouTube'nin videoyu kaldırması gereksiz. Saçma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…