YouTube'un küçük kanalların büyümeme nedeni hep büyük kanalları önermesi

Kaçırmadığıma eminim. Çünkü o kadar edit yapmakla uğraştım, o kadar oyunu yüklemekle uğraştım, hatta nasıl yapılır çektim o bile tutmadı.

Link atabilir misin (bu da bendeki kanal :p) demin yanlışlıkla 8K yazmışım

1663488163997.png

Hocam düzenli dediğimiz hiç değilse 2 günde 1 atmak lazım. Aşırı sıklıkla atınca hiç değilse azıcık öneriyor. Ama dediğiniz doğru. YouTube'da büyümek yüzde 90 şans işi.
bence yanlış 3 günde bir atmak çok daha doğru birşey

tüm youtube algoritmasının şansa bağlı olduğunu söylemeniz
3 günde bir içerik üretirsen, gündemi takip edersen ne çekiyorsun bilmiyorum ama VALORANT çekiyorsan VALORANT'ın şuanki popüler içeriklerini çekmelisin 100-200 bin abonelere kadar yoksa bir geleceği olmuyor içeriğin popüler bir içerikse önerilenlerin fazlasıyla artar haberin olsun

tüm youtube algoritmasının şansa bağlı olduğunu söylemeniz
Hocam yalnız öyle. Tamam belki %100 şans değil ama %90'ı şans. Youtube sizi önermediği sürece, ne kadar kaliteli içerik yaparsanız yapın kimse izlemiyor. Thumbnail, başlık, açıklamalar, anahtar kelimeler, ne varsa hepsini optimize ettim.

Ha şöyle, eğer şans eseri kanalınız ilgi görmeyi başarırsa, o andan itibaren şanstan ziyade içeriğin kalitesi ana kriter oluyor.

dostum bide ne içerik ürettiğini söylesen iyi olurdu CUMA mesajı videoları atıp gelişmeyi bekleyen insanlarda var sonuçta

1663488768163.png

20-30 Tane videosu böyle izlenmiş bir film kanalım daha var ilk attığım 3-4 film tutmadı sonradan başladı ve şuan ahmet kaya bilim kurgu filmi diye atsam en aşağı 60-70k izleniyor

Yeni konular

Geri
Yukarı