Youtube'ye Giremiyorum

KaanOzturk

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben hiçbir tarayıcıdan Youtube'ye giremiyorum
1.PNG
"Uygulamaya şu anda erişilemiyor" hatası veriyor aklıma gelen herşeyi yaptım Modemi kapatıp açtım, dns adresini sildim vs. fakat şu lanet siteye bir türlü giremedim. Bu sorunu nasıl aşabilirim ?

http://www.yasaklisiteleregiris.gen.tr/dosya/hosts.rar bunu indiriniz.
1- Dosyanın rar şifresi “yasaklisiteleregiris.gen.tr” (tırnak işaretlerine şifrede yer vermeyiniz)
2- Ardından dosyayı yukarıda verdiğimiz şifreyi kullanarak masaüstünüze çıkarın. Bu güncel IP adreslerini içeren hosts dosyasıdır.
3- Son olarak C:\Windows\System32\drivers\etc dizinine az önceki dosyayı yapıştırıyoruz. Karşımıza çıkan uyarıya “değiştir” diyoruz ve işlem tamamlanıyor.
4- Değişikliklerin tam olarak aktif edilmesi için bilgisayarımızı yeniden başlatmamızda fayda vardır.
Böylelikle hosts dosyası değiştirerek yasaklı sitelere nasıl girebileceğimizi de öğrenmiş olduk.

Alıntıdır: Hosts Dosyası Değiştirme | Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir? | YasakliSitelereGiris.gen.tr .

http://www.yasaklisiteleregiris.gen.tr/dosya/hosts.rar bunu indiriniz.
1- Dosyanın rar şifresi “yasaklisiteleregiris.gen.tr” (tırnak işaretlerine şifrede yer vermeyiniz)
2- Ardından dosyayı yukarıda verdiğimiz şifreyi kullanarak masaüstünüze çıkarın. Bu güncel IP adreslerini içeren hosts dosyasıdır.
3- Son olarak C:\Windows\System32\drivers\etc dizinine az önceki dosyayı yapıştırıyoruz. Karşımıza çıkan uyarıya “değiştir” diyoruz ve işlem tamamlanıyor.
4- Değişikliklerin tam olarak aktif edilmesi için bilgisayarımızı yeniden başlatmamızda fayda vardır.
Böylelikle hosts dosyası değiştirerek yasaklı sitelere nasıl girebileceğimizi de öğrenmiş olduk.

Alıntıdır: Hosts Dosyası Değiştirme | Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir? | YasakliSitelereGiris.gen.tr .
Şu an girebiliyorum fakat benim nasıl aklıma gelmedi anlamadım :) ülkemizde Twitter, Youtube yasaklandığında araya hiç sunucu sokmamak için yapmıstım. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı