ySense Uzun Kullanım İncelemesi (Ödüllü Anket Sitesi)

Öncelikle bilmeyenler için ySense nedir? YSense eski adıyla "clixsense" anket doldurarak para kazanmanızı sağlayan bir sitedir. İlk olarak site kesinlikle güvenilir ve ödeme de aldım, bu konuda içiniz rahat olabilir. En önemli kısmı ise cevapladığınız anketlerin ödülleri nakit olarak ve dolar kuru üzerinden ödeniyor. Çok büyük meblağlar beklemeyin ancak günde 1 saat bakma fırsatı bulursanız ayda 50 dolar civarında ek gelir elde edebilirsiniz ki bu da Türkiye şartlarında kabul edilebilir bir ek gelir.

Bir de sürekli ekran başında olanlar var günde 3-4 saat bakarsanız aylık 100 dolara yakın kazanabilirsiniz. Ödeme kısmında ise Payoneer hesabı açıp paranızı banka hesabına çekebilir veya Steam ya da Amazon hediye kartı da alabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde kullanılmasa da PayPal ile de ödeme alabiliyorsunuz. Diğer siteler gibi kimlik bilgilerini satan bir site değil, belirli büyük şirketlerin sizin alışkanlıklarınıza göre anketler göndermesiyle ödeme alıyorsunuz.

Bunun yanında ekstra görevler yaparak da kazanabiliyorsunuz. Ben deneme amaçlı bir ay kullandım ve sonucunda 38 dolar kazandım. Bunun 25 dolarını Payoneer üzerinden banka hesabıma çektim. 10 dolar ile de Amazon hediye kartı aldım. Öğrenci arkadaşlar veya boş vakti olan arkadaşlar kullanıp iyi bir ek gelir elde edebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir süre bu siteyle uğraştım ama tıkladığımda anketler tutarlı cevaplar vermeme rağmen beni kabul etmiyor. 1 ay civarı uğraştım ve sadece 7 dolar kazanabildim. Parayı çekmek içinde en az 25 dolar kazanmak gerekiyor. :(

Hepsini zorunlu olarak kabul ettiriyor. Pek mantıklı gelmedi.

1673889263052.png

Öncelikle bilmeyenler için ysense nedir? Ysense eski adıyla "clixsense" anket doldurarak para kazanmanızı sağlayan bir sitedir. İlk olarak site kesinlikle güvenilir ve ödeme de aldım, bu konuda içiniz rahat olabilir. En önemli kısmı ise cevapladığınız anketlerin ödülleri nakit olarak ve dolar kuru üzerinden ödeniyor. Çok büyük meblağlar beklemeyin ancak günde 1 saat bakma fırsatı bulursanız ayda 50 dolar civarında ek gelir elde edebilirsiniz ki bu da Türkiye şartlarında kabul edilebilir bir ek gelir.

Bir de sürekli ekran başında olanlar var günde 3-4 saat bakarsanız aylık 100 dolara yakın kazanabilirsiniz. Ödeme kısmında ise payoneer hesabı açıp paranızı banka hesabına çekebilir veya Steam ya da Amazon hediye kartı da alabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde kullanılmasa da PayPal ile de ödeme alabiliyorsunuz. Diğer siteler gibi kimlik bilgilerini satan bir site değil, belirli büyük şirketlerin sizin alışkanlıklarınıza göre anketler göndermesiyle ödeme alıyorsunuz.

Bunun yanında ekstra görevler yaparak da kazanabiliyorsunuz. Ben deneme amaçlı bir ay kullandım ve sonucunda 38 dolar kazandım. Bunun 25 dolarını payoneer üzerinden banka hesabıma çektim. 10 dolar ile de Amazon hediye kartı aldım. Öğrenci arkadaşlar veya boş vakti olan arkadaşlar kullanıp iyi bir ek gelir elde edebilir.

Zamanında bu siteleri kullanmış ve hala kullanmakta olan biri olarak söylüyorum. Gerçekten güzel sitedir keşke ülkemizde PayPal hala bulunsaydı. Bulunmadığı ve payoneerin para çekme çilesini çekmemek için ysense kullanmayı bıraktım.

Bende bir süre bu siteyle uğraştım ama tıkladığımda anketler tutarlı cevaplar vermeme rağmen beni kabul etmiyor. 1 ay civarı uğraştım ve sadece 7 dolar kazanabildim. Parayı çekmek içinde en az 25 dolar kazanmak gerekiyor. :(

O zamanla gelişmekte hocam ben yaklaşık bir 6 ay kadar ablam için bu tarz işlerle uğraşmıştım. Onun hesabı 2-3 senelikti sağlam anket geliyordu. Bazen anketler kriterlerinize uymayabilir takıntı etmeyin. Ben bazen günde 2-3 dolar kazandığım olmuştu. Tabii güvenilirlik kadar yavaş ve düzgün cevaplar vermekte önemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı