YSK Kararını Verdi, İstanbul Seçimi İptal Edildi

Yenilenen seçimlerde sonuç ne olur?

• Sonuç değişmez. Millet İttifakı tekrar kazanır.

Oy: 43 32,1%
  • Sonuç değişir. Cumhur İttifakı kazanır.

Oy: 22 16,4%
  • Yenilenen seçimde çıkacak sonuçlara inanmıyorum.

Oy: 69 51,5%

• Oy verenlerin toplamı
    134
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şerefsizin birisi "aha vurdum aha vurdum" diye diye 25 tane evet basıp sandığa atmıştı. O videoyu hatırladım. Yeni anayasayı neden kabullendik? Darbeyle geçirilmedi mi? Başkanlık sistemini referandumda rekor hile yaparak geçirmediler mi? Darbecilerin seçimine mi güveneceğiz?

CHP ve İYİ Parti sine-i millete gitsin. Tüm vekiller ve belediye başkanları istifa etsin. Aksi takdirde darbecilerle bir olmaktan ileri gidemeyecekler. Bu sistemin parçası olmayın!

Son düzenleme:
Bu nasıl tartışma platformu acaba. 14 sayfa aynı görüş üzerinde yazı yazılıyor farklı görüş bildirenlerle tartışmak yerine hakaret ediliyor. Herkes aynı görüşte ise neden konu açılıyor ?
Aynı görüş olsa bile aramızda şakalaşıyoruz sen niye bu kadar sinirlendin.Hakaretten kastın nedir eğer şakalarımız hakaret gibi geliyorsa o senin kişiliğin.

Az geriye bakmanı tavsiye ederim "çomar şer*fsiz" denmesi doğru mu sence? Neden bana saldırdın anlayamadım, görüşte belirtmedim halbuki, belirtsek bizde hakaret yiyeceğiz sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az geriye bakmanı tavsiye ederim "çomar şer*fsiz" denmesi doğru mu sence? Neden bana saldırdın anlayamadım, görüşte belirtmedim halbuki, belirtsek bizde hakaret yiyeceğiz sanırım.
Silindi o yorum. Gördüğünüz varsa raporlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı