YT kanal ismi telif yer mi?

Daha önce başıma geldi, kanalını 2010 yılında açan 'Xeria' (Son harfi büyük değil, bizim kanalın konseptinde son harf de büyük.) adlı bir kullanıcı bana yaklaşık 2-3 yıl önce bir yorum yapmıştı bir videoda kanalımın isminin çalıntı olduğuyla ilgili. Ben ise ona abimin bu kanal adını kendi bulduğu ile ilgili bir cevap verdim. (Bu ismin hikayesi 2008'lere kadar var ama forum sitesi ismi veremem çünkü yasak sanırım.) Ondan sonrasında da başıma başka bir şey gelmemişti çünkü kanal henüz 500 abone bandına bile ulaşmadı. Kanal üzerine uğraş vericem ama aklımda bu düşünce hep var ve engel oluyor yapmama resmen.

Daha önce başıma geldi, kanalını 2010 yılında açan 'Xeria' (Son harfi büyük değil, bizim kanalın konseptinde son harf de büyük.) adlı bir kullanıcı bana yaklaşık 2-3 yıl önce bir yorum yapmıştı bir videoda kanalımın isminin çalıntı olduğuyla ilgili. Ben ise ona abimin bu kanal adını kendi bulduğu ile ilgili bir cevap verdim. (Bu ismin hikayesi 2008'lere kadar var ama forum sitesi ismi veremem çünkü yasak sanırım.) Ondan sonrasında da başıma başka bir şey gelmemişti çünkü kanal henüz 500 abone bandına bile ulaşmadı. Kanal üzerine uğraş vericem ama aklımda bu düşünce hep var ve engel oluyor yapmama resmen.
Tıpkı benim de anlattığım gibi, kanal youtube olmasa bile işler dava-hüküme kadar gidebilir, cevabınızı aldığınızı düşünüyorum XII

Tıpkı benim de anlattığım gibi, kanal youtube olmasa bile işler dava-hüküme kadar gidebilir, cevabınızı aldığınızı düşünüyorum XII
Konuyu fazla gereksiz uzatmayacağım teşekkür ederim. Riske atmaya değmez hocam haklısınız, ben en iyisi başka bir isim bulmalıyım en azından youtube kanalında.

Ki, artı olarak zaten XeriA adındaki son A harfi, abimle ikimizin soy isimlerini oluşturan A harfi.
Kanalınızın isminde

*Büyük harf içeren
*Başında sayı olmayan
*Sonunda büyük harf içermeyen
*Kısa harf içeren
*4-5. Harflerin rakam olmaması
*Sonunda rastgele sayı veya kelime içermesi.

gibi unsurlara özen gösterdiyseniz, telif haklarından korunursunuz.

Ardından ''sanırsam'' olarak düzenlemiştim, ha ayrıca ben şu an burada herhangi bir argüman görememekteyim. Söylemiş olduğunuz durumun ''sadeleştirilmiş, kanıtlanmış'' şekilde görmeyi yeğleyerek öyle bir yanıt yazdım size.
Peki dostum, daha fazla sorun çıkarmamızın bir sonucu veya faydası olmayacak bize, ks nin terki üzerine konuyla daha fazla ilgilenmiyorum, iyi akşamlar!

Kanalınızın isminde

*Büyük harf içeren
*Başında sayı olmayan
*Sonunda büyük harf içermeyen
*Kısa harf içeren
*4-5. Harflerin rakam olmaması
*Sonunda rastgele sayı veya kelime içermesi.

gibi unsurlara özen gösterdiyseniz, telif haklarından korunursunuz.

Peki dostum, daha fazla sorun çıkarmamızın bir sonucu veya faydası olmayacak bize, ks nin terki üzerine konuyla daha fazla ilgilenmiyorum, iyi akşamlar!
Öyleyse işler gayet lehime değişiyor demektir. Teşekkür ederim buna dayanarak kanalımın adını bundan sonra XeriA! yapacağım :D

Hem sen hem de XII bence orta yola vardınız ayrıca. Hadi öpüşün, barışın :D

Öyleyse işler gayet lehime değişiyor demektir. Teşekkür ederim buna dayanarak kanalımın adını bundan sonra XeriA! yapacağım :D

Hem sen hem de XI bence orta yola vardınız ayrıca. Hadi öpüşün, barışın :D

Hem sen hem de XII bence orta yola vardınız ayrıca. Hadi öpüşün, barışın :D
Enerjik insan.

Yeni konular

Geri
Yukarı