YTÜ bilgisayar mühendisliği nasıldır?

İnşallah İTÜ kazanabilmişsinizdir. Eğer kazanamadıysanız YTÜ de başarılar

Çok teşekkür ederim. Sana da başarılar diliyorum. Derslerine güzel çalış, çok sıkma sosyalliğine de dikkat et. Sorun olduğunda etiketlemekten çekinme.

@Kckc Geldi Yıldız Teknik Üniveristesi. Merak etme diye yazayım dedim.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Sana da başarılar diliyorum. Derslerine güzel çalış, çok sıkma sosyalliğine de dikkat et. Sorun olduğunda etiketlemekten çekinme.

@Kckc Geldi Yıldız Teknik Üniveristesi. Merak etme diye yazayım dedim.

Çok sevindim hocam. Peki bu üniversiteler sizce yerleşen son kişinin puanını ve sıralamasını ne zaman açıklar?

Onu YÖK açıklıyor diye biliyorum. Bugün yarın kesin olmayan sıralamalar düşer internete. Liseler başlamadan YÖK açıklamış olur herhalde ama ne zaman bilmiyorum.

Tamam hocam sağ olun peki okullar başlayınca YTÜ bilgisayar mühendisliğinin nasıl olduğunu yakından göreceksiniz o yüzden bilgi verir misiniz üniversite nasıl diye?

Merhaba, her üniversitede farklı tarihler var bizimki 3 Ekim'de açılacak.

Tamamdır hocam.

@oeufeggei hocam ilk gününüz nasıldı?

Merhaba, her üniversitede farklı tarihler var bizimki 3 Ekim'de açılacak.
Hocam iyi akşamlar nasıl geçti okulunuz şimdiye kadar ve işlediğiniz dersler donanım mı yoksa yazılım ağırlıklı mıydı? Çünkü YTÜ için donanım dersi daha fazla diyorlar.

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

@oeufeggei hocam ilk gününüz nasıldı?

Hocam iyi akşamlar nasıl geçti okulunuz şimdiye kadar ve işlediğiniz dersler donanım mı yoksa yazılım ağırlıklı mıydı? Çünkü YTÜ için donanım dersi daha fazla diyorlar.

Merhaba, kusura bakma ilk mesajını görmüştüm ama aklımdan çıkmış cevap vermek. Bu üç gün oryantasyon programına ayrılmıştı. Dersler bir miktar işlendi ancak şu ana kadar genelde derslerin tanıtımına zaman ayrıldı. Bilgisayar ile ilgili ilk dönem sadece giriş dersi var içeriği donanım ve yazılım kapsıyor ama temel düzeyde. Genel olarak algoritmalar ve işleyişi üzerine bir ders sanırım. Zaman geçtikçe daha detaylı yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı