Yük altında PSU'dan cızırtı geliyor

Nextnextnext

Centipat
Selamlar, Bannerlord oynarken fark ettim arkada bir cızırtı sesi çıkıyor PSU'dan geliyor. MSI Afterburner'dan ekran kartı'nın Power limiti kıstığımda cızırtının şiddeti de azalıyor. Acaba ekran kartını besleyemiyor mu PSU? Neden böyle oluyor bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz konu Ekran kartı Coil Whine gibi duruyor. Bende de var ondan biliyorum. Mesela Valorant oynarken eğer FPS'i sabitlersem ses azalıyor/gidiyor. Ama serbest bırakırsam ses çok fazla oluyor. Ve kasa çok gürültülü çalışıyor.

Coil Whine olsa ayarları yükseltince sesin azalması gerekmez miydi? Çünkü CW yüksek FPS alan oyunlarda şiddetlenir ayar yükseltince FPS azaldığına göre Coil Whine sesi düşecektir bence ekran kartı Coil Whine değil.

Sesin ekran kartindan mi PSU'dan mi geldigini dogrulayin, PSU ise garantiye vermekle ugrasmayin yenisini alin. Yabanci forumlarda onerilmiyor Litepower.
Bugün kasayı vatana geri götürdüm ve onlar da PSU dan geldiğini söylediler. Kasayı değiştirip tekrar verdiler yine aynı hata. Yarın gidip iade edeceğim.

Bugün kasayı Vatan'a geri götürdüm ve onlar da PSU'dan geldiğini söylediler. Kasayı değiştirip tekrar verdiler yine aynı hata. Yarın gidip iade edeceğim.

Olabilir çünkü çok fazla tavsiye edilen bir seri değil. En iyisini yapmışsınız. PSU için tavsiye isterseniz başka bir konu açıp etiketlersiniz.

Olabilir çünkü çok fazla tavsiye edilen bir seri değil. En iyisini yapmışsınız. PSU için tavsiye isterseniz başka bir konu açıp etiketlersiniz.
Son bir soru ; Herhangi bir hazır sistem öneriniz var mı? Toplama almak istemiyorum oldukça hevesim kırıldı. Sorun yaşamayacağım düzgün bir sistem istiyorum max 7500

Geri
Yukarı