Yüklenmeyen GTX 960 ekran kartı driveri

Orhan301

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Benim daha önce hiç karşılaşmadığım bir sorunum var. Elimde GTX 960 4 GB modelli bir kart mevcut. Bu kartın driveri yüklenince mavi ekran alıyordum tamire gönderdim 2 haftanın sonunda kart tamir edilmeden geldi sanırsam. Asıl sorum şu.
Bu kartı takınca bilgisayar kartı görüyor ancak ne NVIDIA Experience programı ne siteden manüel indirerek ne de Windows Update ile ben bu kartın driverini yükleyemiyorum. Yükleniyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine yüklenmemiş görünüyor. Konu ile ilgili yardımcı olacak var mı?

Gigabyte H61.
i3 3210.
12 GB 1333 MHz RAM.
Rampage 600W 80 Plus PSU.

Kartı yeni mi aldınız? Sahte olma ihtimali var.
Kart bana bi yerden gelmişti garantisi falan da yok zaten ben tamiri için bir bilgisayarcıya vermiştim onlar da tamir edemediler diye düşünüyorum ama vermeden önce driveri yükleyince mavi ekran alıyordum şimdi yüklüyorum bilgisayar yeniden başlıyor ama yüklenmemiş görünüyor
@Recep Baltaş sayın hocamın yakında gelecek dediği videonun gerçek olanıyla karşılaşmış olabilirsiniz :(
Nasıl yani ?

Arkadaşlar merhaba.
Benim daha önce hiç karşılaşmadığım bir sorunum var. Elimde GTX 960 4 GB modelli bir kart mevcut. Bu kartın driveri yüklenince mavi ekran alıyordum tamire gönderdim 2 haftanın sonunda kart tamir edilmeden geldi sanırsam. Asıl sorum şu.
Bu kartı takınca bilgisayar kartı görüyor ancak ne NVIDIA Experience programı ne siteden manüel indirerek ne de Windows Update ile ben bu kartın driverini yükleyemiyorum. Yükleniyor bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine yüklenmemiş görünüyor. Konu ile ilgili yardımcı olacak var mı?

Gigabyte h61.
i3 3210.
12 GB 1333 MHz RAM.
Rampage 600W 80 Plus PSU.

Hocam ekran çözünürlüğü > gelişmiş ayarlar > bağdaştırıcı > özellikler kısmından Windows Update ile sürücüyü güncellemeye çalışın belki olur. 2G versiyonuna sahibim.

Yeni konular

Geri
Yukarı