Yüklü miktarda para verilse alacağınız ilk 3 şey ne olurdu?

İki milyon lira çok da bir para değil aslında, sonuçta tek bir ev parası Türkiye'nin çoğu yerinde.

Fakat yapacağım kesin bir şey olurdu ki o da tek evlik bir arsanın üzerine 1 milyon Türk lirasına çok iyi bir prefabrik ev yaptırırdım. Hem biraz doğaya karışır, apartman rezilliğinden kurtulurdum hem de normalde satın almaya kalksam apartman dairesi olarak 2 milyona alacağım evin iki katını yaptırmış olurum. Oldukça uygun fiyatlar var Prefabrik sektöründe.

Kalan arsadır evdir eşyadır derken 1 milyon 200 lira gider. Kalan paranın yarısıyla sadece evin bir katını bilgisayar odasına dönüştürürdüm, en iyi sistemi kurup işimi güçlendirirdim. Geri kalanda dursun köşede.

Hocam merak ettiğim, neden S20 FE :D

Şimdi annem dışında ev ahalisiyle aram pek iyi değil. Önceleri evin diğer büyükleri (babam ve babaannem) söz verip telefon alacağım demişlerdi ve bir türlü ne sıfır cihaz almaya nasip oldu ne de sözlerinde durdular. Uzun zamandır 2.el telefonlarla yıllarımı deneyimledim. Artık sıfır olarak alabilirsem ya S20 feyi ya da ikinci el S10e almak istiyorum. Sürekli ödev için arkadaşlara yazmak zorunda kalmayayım. Ders notlarını telefonda da tutabileyim diye istiyorum. Trabzonspor'lu gibi koyu bir Samsung cihaz hastasıyım. (ekonominin süper oluşu ve parasızlığımdan da kaynaklı biraz acındırma gibi oldu)

Şimdi annem dışında ev ahalisiyle aram pek iyi değil. Önceleri evin diğer büyükleri (babam ve babaannem) söz verip telefon alacağım demişlerdi ve bir türlü ne sıfır cihaz almaya nasip oldu ne de sözlerinde durdular. Uzun zamandır 2.el telefonlarla yıllarımı deneyimledim. Artık sıfır olarak alabilirsem ya S20 feyi ya da ikinci el S10e almak istiyorum. Sürekli ödev için arkadaşlara yazmak zorunda kalmayayım. Ders notlarını telefonda da tutabileyim diye istiyorum. Trabzonspor'lu gibi koyu bir Samsung cihaz hastasıyım. (ekonominin süper oluşu ve parasızlığımdan da kaynaklı biraz acındırma gibi oldu)
Yok hocam estağfurullah.

Geri
Yukarı