Yüklü Olan GTA 5'i Epic Games'e Okutmak

Umtu74837

Hectopat
Daha fazla  
GTA V indirmiştim Epic Games'de bedava olduğu zaman şimdi bilgisayara format attım ama yedeklemiştim. Dosyaları GTA V duruyor bu yüzden şimdi Epic'de başlatsam indirmeyi sonra 1 MB bile inmeden iptal edip yedeklediğim dosyaları atsam ne olur? Perma ban falan yer miyim Online'da?

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal dosyalar üzerinde herhangi bir oynama yapılmadığı için hayır, ban falan yemezsiniz. Ama yine de dosyaları doğrulamanızı öneririm.

Doğrulama işleminden sonra Rockstar Launcher kurulmadıysa kurmayı unutmayın.

İndirip yedeklediğin GTA 5 dosyasını farklı bi klasöre alın ve Epic games i kurup tekrar indir diyip 1 dakkika sonra iptal edip yedeklediğiniz dosyayı oyunun olduğu asıl klasöre atın D:/Programfiles/Epicgames/GTAV Epic gamesi yeniden başlatın program oyunu doğrulayıp yeniden aktif hale gelecektir hiç bir sorun olmayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun indirme işlemini Epic Launcher üzerinden başlatıp duraklatın, ardından yedeklediğiniz oyun dosyalarını oyunun inme konumuna atın.
Not: 10-15dk lık bir okuma işlemi olacaktır, verileri doğrulayacaktır sonrasında sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz

Geri
Yukarı