Yüklü oyunlar iyi mi?

Ne desem hoşunuza gitmeyecek ama keşke o yaşlara dönüp oyun oynamaktansa 2 dil daha öğrenip bir de enstrüman öğrenseydim. Keşke..
Hocam sizin demek istediğinizi anlıyorum. Bende zaten heves gidermek için bu oyunlara başladım. Kendimi gerçekte geliştirmek için elimden geleni yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Yalnızca bu YKS beni biraz yordu çünkü kendimi çok zorladım. Yıldız Teknik Elektrik Mühendisliği kazandım. Hazırlık başladığı zaman dil çalışmalarıma başlayacağım. Enstrüman konusuna gelirsekte, yeteneğim o yönde yok açıkçası. Daha çok kickboks yapmaktan hoşlanıyorum ve bir yeteneğim olduğuna inanıyorum.
Hocam niyetini bilmiyorum ama hava atmak için mi açtınız konuyu?
Öncelikle öyle bir niyetim yok. Yalnızca üstteki mesajlardan birinde de belirttiğim gibi oyun zevklerini merak ettim. Ayrıca yalnızca oyunlarla nasıl hava atabilirim aklıma gelmiyor.
Çok iyi hepsini oynayın kesinlikle Witcher 3 de hem Triss'e hem de yen e yürümeyi unutmayın.
Witcher 3'ü 250 saatle zamanında bitirmiștim. Şimdi complete edition ile tekrardan bir bakmayı düşünüyordum.
Yennefer candır.
Minecraft Launcher logosu niye öyle?
GamePass'ten indirince hem Bedrock edition hemde Java edition birlikte geliyordu. Hatta o yan oyunlar (Dungeons, Legends) da o launcher üzerinden başlatılabiliyor.

Çok iyi hepsini oynayın kesinlikle Witcher 3 de hem Triss'e hem de yen e yürümeyi unutmayın.

Kesinlikle oyun ödül veriyor ekstra.

Hocam sizin demek istediğinizi anlıyorum. Bende zaten heves gidermek için bu oyunlara başladım. Kendimi gerçekte geliştirmek için elimden geleni yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Yalnızca bu YKS beni biraz yordu çünkü kendimi çok zorladım. Yıldız Teknik Elektrik Mühendisliği kazandım. Hazırlık başladığı zaman dil çalışmalarıma başlayacağım. Enstrüman konusuna gelirsekte, yeteneğim o yönde yok açıkçası. Daha çok kickboks yapmaktan hoşlanıyorum ve bir yeteneğim olduğuna inanıyorum.

Öncelikle öyle bir niyetim yok. Yalnızca üstteki mesajlardan birinde de belirttiğim gibi oyun zevklerini merak ettim. Ayrıca yalnızca oyunlarla nasıl hava atabilirim aklıma gelmiyor.

Witcher 3'ü 250 saatle zamanında bitirmiștim. Şimdi Complete Edition ile tekrardan bir bakmayı düşünüyordum.
Yennefer candır.

Game Pass'ten indirince hem Bedrock Edition hem de Java Edition birlikte geliyordu. Hatta o yan oyunlar (Dungeons, Legends) da o Launcher üzerinden başlatılabiliyor.

Bunu deme sebebim sizdeki oyunlar oyun dünyasının en üstlerinde ve herkes tarafından onaylanan oyunlar.

Yani siz oynarken eğleniyorsanız biz pek bir şey diyemeyiz.

Geri
Yukarı