Yüklü para banka kartına nasıl yatırılır?

MakoCan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar banka kartı çıkardım. Ziraat'ten birikmiş 40k param var. Karta atmam lazım. ATM'den yatırmak istemiyorum. Bazen ATM bozuluyor kartı parayı yutuyor. Bankaya gitsem oradan yüklü yatırma şansım var mı? Varsa da nasıl yapacağım?

Banka şubelerinin içinde ATM'ler var oradan 50binTL'ye kadar yükleyebilirsin(rakam değişebilir tam hatırlamıyorum). Zaten personel de orada olacağı için sıkıntı olmaz.

Arkadaşlar banka kartı çıkardım. Ziraat'ten birikmiş 40k param var. Karta atmam lazım. ATM'den yatırmak istemiyorum. Bazen ATM bozuluyor kartı parayı yutuyor. Bankaya gitsem oradan yüklü yatırma şansım var mı? Varsa da nasıl yapacağım?
Evet var. Bankaya giderek sıra al yardımcı olacaklar. Yüksek meblağları bankadan yatıyor insanlar.

Ayrıca banka kartın ziraat bankasında mı? Paran ve kartın aynı bankadaysa direkt olarak bir hesaptan diğerine aktararak neden kullanmıyorsun ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı