Yüksek boyutlu dosyalar farklı bir konuma nasıl daha hızlı atılır?

İsmailakr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi yaklaşık 35 GBli bir dosyam var. Bu dosyanın içinde binlerce resim var. Dosyayı D sürücüsünden C sürücüsündeki bir konuma aktarmak istiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Dosyaları yaklaşık 15 saatte aktaracağını belirtiyor. Bu işin daha hızlı bir yolu veya yöntemi var mıdır?

Dosya HDD'den (D sürücüsü) SSD'ye (C sürücüsü) aktarılmakta.

Ekran görüntüsü.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, resimde görüldüğü gibi yaklaşık 35 GBli bir dosyam var. Bu dosyanın içinde binlerce resim var. Dosyayı D sürücüsünden C sürücüsündeki bir konuma aktarmak istiyorum. Windows 11 kullanıyorum. Dosyaları yaklaşık 15 saatte aktaracağını belirtiyor. Bu işin daha hızlı bir yolu veya yöntemi var mıdır?

Eki Görüntüle 2088924

Disklerin okuma, yazma vb. hız değerlerine bağlı bir olay. Yapabileceğiniz bir şey yok.

Eki Görüntüle 2088924
Hangi harddiski kullanıyorsunuz SSD HDD?
HDD ise normal görünüyor.

Hangi harddiski kullanıyorsunuz SSD HDD?
HDD ise normal görünüyor.
Pardon devamını okumamıştım.

Geri
Yukarı