Yüksek bütçeli sistem toplama konularının direkt sahte olarak yargılanması

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 392
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
6
Yer
Bursa
Biraz önce bir konuda sistem önerdim, mesajımdan önce ve sonra onlarca gereksiz, saçma mesaj atılmış.

Şimdi, belki bu arkadaş gerçekten troll, ama değilse? Atılan gereksiz mesajlar ve sistem toplamasına yardım etmek yerine "gerçek değil" lafları.

İnsanların parası olamaz mı? Satın almak isteyeceği bilgisayar için yüksek bir bütçe ayırmak isteyemez mi?

Boşuna konusu kilitlendi, doğru düzgün yardım eden sadece @HABAR hocam ile ben vardık diyebilirim.

İnsanlara troll damgası vurmak bu kadar kolay olmamalı.

Troll ise anlaşılır zaten, ama konuyu kirletmeyin, gerçek olmadığını düşünüyorsanız mesaj yazmayın.

Yardım etmeyeceğiniz konuya mesaj yazmanın anlamı nedir?

Fake diyenlerin elinde kanıt olmaması ayrıca bir saçmalık zaten.

Son düzenleme:
Bu tür konularda direkt olarak bir yargıya varmıyoruz moderasyon olarak. :) Her ne kadar rakamlar yüksek olsa da ve bir noktada inandırıcı gelmese de, kesin bir karara varmadan önce konuyu gözlemliyoruz.

Kullanıcılar gereksiz mesajlar yazabiliyor, ancak biz onlara değil konu sahibinin tutumlarına bakıyoruz. VE bu konuda da fark ettik ki konu sahibinin tutumları ve attığı mesajlar, bu konunun bir troll onu olduğunu gösteriyor. Kendisi uzaklaştırıldı.

Bunun dışında kullanıcılara tavsiyemiz, sizin de dediğiniz gibi bu tür konulara gereksiz mesajlar atmamalarıdır. Bir sorun varsa, rapor etmeleridir. Zira gereksiz mesajlar bizi de yoruyor. Ayrıca troll bir konu yüzünden, kimse ceza alsın istemeyiz.

Düşünceniz için teşekkürler. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı