Hayali Sistem Toplama Konularının Gün Geçtikçe Artması

Makaleler
82
Yer
ε
Malum döviz günden güne yükseliyor. İnsanların alım gücü düştükçe bu konuların sayısı günden güne artıyor. Buna karşılık hiçbir maddi manevi karşılık beklemeksizin konularda yardım eden üyelerin bu konulara iştirak edip sonradan konunun hayali sistem olmasını anlamasıyla birlikte insanlara yardımcı olma hevesleri kaçıyor. Her yazacağı konuya artık şüpheyle bakmaya başlıyor. Ben en azından böyle hissetmeye başladım diyeyim. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Hayali konuların açılmasının önüne nasıl geçebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef önüne geçemeyiz. Zaten artık çoğalması sebebiyle 10000 TL sistem önerileri bile hayali gelmeye başladı. 5000 TL üstüne cevap verince kendimi boşa harcamış gibi hissediyorum. Tabii ki yardım edeceğiz ama en azından toplama yerine değil de tavsiye kısmına açılsa keşke. Geçen de zaten çocuğun biri 8K AMD ekran kartı istemiş. O kadar kişi öneri yaptık. Çocuk sonra dedi konu hayali geçin bana en ucuz sistemi toplayın dedi. Allahtan moderatör banladı.

Hocam arttığını düşünmüyorum. Bu foruma sistem nasıl toplanır öğrenmek için 2015 yılında üye olduğumda da insanlar hayali sistemlerden şikayetçiydi. Hayali sistem toplamadığıma ilişkin temenni vermem gerekmişti. Tabi olayların farklı gelişmesiyle sözümde duramadım pek. 3 sene sonra bu yaz toplayacağım diye yola çıktığım sistemi toplayabildim :)

Bence kişinin kendini bu alanda geliştirmesi için faydalı pratikler. Sizin zamanınızı yiyor olabilirler ama alıp almayacağı bizi neden ilgilendirir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı