Yüksek CFM düşük DP RGB fan tavsiyesi

Özgür capkın

Hectopat
Daha fazla  
Şu an Corsair ML120 ( 4 adet ) kullanıyorum. RGB'ye geçmek istediğim için yeni fan almak istiyorum. 3 adet gerekiyor Ama çoğu beğendiğim fan ya radyatör için ya da hava akışı yok diyecek şekilde, sizde sağlam bir öneri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız kasanın görselini yada ismini belirtirseniz RGB'fan daha kolay bulabiliriz. Bütçem yeterli diyorsanız, mesela bu bende 6x rgb var 5 tanesi bundan. Yeni bir tane aldım geçen günlerde egzoz fanı için şu 60lira ama gayet sessiz cooler master gibi kaliteli çıktı şaşırdım :) Bu ürünlerin hava akışı gayet güzeldir kendimde kullanıyorum.

Son düzenleme:
Ben Xigmatek SC120 RGB kullanıyorum. 2 senedir sürekli molexe bağlı şekilde çalışıyor. Neredeyse sıfır ses diyebilirim. RGB'leri de çok hoş. Asus Aura Sync destekliyor. Tavsiye ederim. 55CFM hava sirkülasyonu var.

Aerocool Orbit RC 55 CFM/ 1. 15 mmH2O/ 14.1 dB
Corsair SP120 RGB 52 CFM/ 1.45 mmH2O/ 26 dB

Oldum olası RGB sevemedim ama sizin için bu ürünleri buldum. SP120'nin RGB olmayan halini radyatörde kullanıyorum. Biraz gürültülü bilginiz olsun.

Bilinmedik bir marka almak istemiyorum, çünkü uzun bir süredir ml120 kullanıyorum bunlarda motor yok onun için titreşim de yok o rahatlığa alıştığım için bilindik kaliteli bir fan istiyorum titreşim yapmayacak yüksek cfm düşük dp seviyesinden birşey lazım. Kasam nzxt s340 elite.

Bilinmedik bir marka almak istemiyorum, çünkü uzun bir süredir ml120 kullanıyorum bunlarda motor yok onun için titreşim de yok o rahatlığa alıştığım için bilindik kaliteli bir fan istiyorum titreşim yapmayacak yüksek cfm düşük dp seviyesinden birşey lazım. Kasam nzxt s340 elite.

Tamam dostum yazdığım ürünler senin için ideal'dir.Cooler master der surarım :)

Tamam dostum yazdığım ürünler senin için ideal'dir.Cooler master der surarım :)
Coolermasterın sıvı soğutucusu kullanmıştım üstünde iyi bir fan ile geliyor ama çok fazla inleme sesi vardı, çoğu kişide bundan şikayetçi fan sesinden fazla motor sesi oluyor coolermaster fanların da, onun için biraz uzak duruyorum. Siz bende coolermaster kullanıyorum diyeceksiniz şimdi ama sizin 800rmp hızına sahip onun için motor sesi olmaması normel. Corsair sp120 düşünüyorum ama Corsair hep Static fan üretiyor bunlarda ratyatör için.

Coolermasterın sıvı soğutucusu kullanmıştım üstünde iyi bir fan ile geliyor ama çok fazla inleme sesi vardı çoğu kişide bundan şikayetçi fan sesinden fazla motor sesi oluyor coolermaster fanların da onun için biraz uzak duruyorum siz bende coolermaster kullanıyorum diyeceksiniz şimdi ama sizin 800rmp hızına sahip onun için motor sesi olmaması normel. Corsair sp120 düşünüyorum ama Corsair hep Static fan üretiyor bunlarda ratyatör için.

sıvı soğutucu için onu bende duymuştum.

Ben Xigmatek SC120 RGB kullanıyorum. 2 senedir sürekli molexe bağlı şekilde çalışıyor. Neredeyse sıfır ses diyebilirim. RGB'leri de çok hoş. Asus Aura Sync destekliyor. Tavsiye ederim. 55CFM hava sirkülasyonu var.
Herhangi bir kontrolcü aldınız mı bende de Xigmatek Beast var 3 adet fan var kasanın ustunde tus var suan bu kullandıgım fanları onla ayarlıyorum eğer o kullandığınız fanın kontrolcusu yoksa ondan almayı düşünücem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı