CFM ve statik basıncı yuksek RGB fan önerisi

Ben bunu dediğimde kısıtlama yemiştim. Fanlar gitti sıfırı ile değiştiler gene aynı. 1000 devirde uguldama var önler Corsair sesi bile yok bu beni çıldırttı.
Yani kullanıcı yorumunda taraf tutup kısıtlama yaparlarsa cidden Technopat değişmiş demektir.

Yani kullanıcı yorumunda taraf tutup kısıtlama yaparlarsa cidden Technopat değişmiş demektir.
Bak abartmıyorum. 4 adet ML240 sıvı soğutma fani, 1 adet 3'lü paket AB kasa fani ve 3 adet MB511 kasanın içinde çıkan 10 adet fan hepsi mi aynı olur. Video atacam şimdi belli olursa atayim. Benim arabanın arka poryasi bozulmuştu az hız yapınca içeri uğultu verirdi aynı oyle ses.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fanlarla birlikte neredeyse üst seviye sıvı soğutma parasına denk gelecek. Satabiliyorsan satıp Corsair alman daha mantıklı.

Bak abartmıyorum. 4 adet ML240 sıvı soğutma fani, 1 adet 3'lü paket AB kasa fani ve 3 adet MB511 kasanın içinde çıkan 10 adet fan hepsi mi aynı olur. Video atacam şimdi belli olursa atayim. Benim arabanın arka poryasi bozulmuştu az hız yapınca içeri uğultu verirdi aynı oyle ses.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Travego retarderi gibi :D

Eğer iki fana o kadar para veriyorsanız Noctua'nın endüstriyel tip fanlarından alabilirsiniz.

Statik basınçlı olarak ta Corsair'in şöyle bir modeli var;

Noctua var bende kahverengi olani RGB olmadığı için takmıyorum.
İlk sayfada attığım üçlü set iyi gibi duruyor ama RGB şart olması nedeniyle daha üst fanlar öneremiyorum.
Kanka Corsair HD120 bulamadım ki bir bulsam.

Site güvenilir rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

SP120 için şöyle bir kit buldum fazladan fan kalır size.
Bu fanlar 3 pin kasamda kullanıyorum.
Sen yeter ki HD120 iste buyur;
Adamsın 139 TL olan stokta yok ama diğeri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı