Yüksek derecede uyandırma özelliği olan ürünler

zerdecs

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba,

Uykusu son derece ağır olan bir insanım, işim gereği bazı günler erken kalkmak zorundayım, yüksek sesli bir alarm, uyandırma özelliği olan herhangi bir ürün önerebilecek arkadaşları bekliyorum,

Çin'den zaman ayarlı elektro şok veren bileklik bile almayı düşündüm...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumdan müzdaribim, sabahları soğuk nedeniyle yataktan çıkamıyorum asla kalkamıyorum, matematik problemleri soran alarmı kurdum, hesap makinesiyle işlem yapıp geri uyuduğumu biliyorum, aşırı saçma.

Aynı durumdan müzdaribim, sabahları soğuk nedeniyle yataktan çıkamıyorum asla kalkamıyorum, matematik problemleri soran alarmı kurdum, hesap makinesiyle işlem yapıp geri uyuduğumu biliyorum, aşırı saçma.
saat 6 dan 8 e kadar alarm kurulu, istisna günler hariç çoğunlukla uyanmıyorum

Squeezebox.jpg

Ben bunu kullaniyorum. Calar saat özelligi mevcut. Sabah rastgele radyo veya sizin sectiginiz bir müzigi calabiliyor. Buna benzer bir sey alabilirsiniz. Sesi de gayet yeterli.

Yani kisacasi internet radyosu alabilirsiniz.

Alarm ile uyanmak benim başımı ağrıtmaktan başka bir halta yaramadığı için titreşimli bileklik kullanıyordum bir ara. Sessiz bir şekilde uyanmanın etkili yöntemi. O tür bilekliklere bakabilirsiniz. Bana Mi Band 4 yeterli oluyordu.

Sesi yüksek bir cihazda alarm en iyisi. Bir de sinir bozucu bir ses. Üstelik yataktan ulaşamayacağın yerde olacak telefon. Üff bir de sesi nükleer alarmı yaparsan kalkarsın. Ama ödün kopar mı onu bilemem 😂

Tek alarm ile kalkıyorum, elektirikli bileklik arkadaşım kullanıyor işe yarıyor. Arkadaşım ölü gibi yatar.

Geri
Yukarı