Yüksek download düşük ping sorunu

ilker karadayı

Centipat
Merhaba Türk Telekom'un 24MB hızında internetini kullanıyorum. 22-24MB arasında hızım gayet iyi (downloadım da 5-6 arası )YouTube veya herhangi bir sitede yavaşlık yok fakat 200 pingin altına düşmediği için oyun oynayamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ping için bir şey yapamadıklarını söylüyorlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav kardeşim azıcık araştırın ya gözünüzü seveyim şu forumda 20 konu varsa 3 tanesi gerçekten gerekli konular ping dediginiz sizin upoad ve download hiziniza bagli download tamam olsa dahi upload hiziniz dusukse yuksek ping zaten olur buna ek olarak bağlandığınız sunucuya bakın gitipte amerika sunucusu yerine frankfurta bağlanın

Yav kardeşim azıcık araştırın ya gözünüzü seveyim şu forumda 20 konu varsa 3 tanesi gerçekten gerekli konular ping dediginiz sizin upoad ve download hiziniza bagli download tamam olsa dahi upload hiziniz dusukse yuksek ping zaten olur buna ek olarak bağlandığınız sunucuya bakın gitipte amerika sunucusu yerine frankfurta bağlanın
dostum gerçekten çok araştırdırdım başlık biraz şey olmuş haklısınız :) neyse çok araştırdım fakat gerçekten hiçbir sonuç alamıyorum upload hızım 5-6 arası düşük mü ?

kardeşim bende bir anlık sinirle kırıcı yazdım kusura bakma pek yapıcı olamadım 5-6 arası demişsin kbps mi mbps mi ? kbps ise yani gerçekten düşük ama mpbs ise sorun olacğını sanmıyorum onun dışında downloada bağlı o da girdiğin oyuna göre değişir pubg girerseniz saniye başı 100 oyuncunun verilerini indirmeniz gerekir ama cs go gibi bir oyunda 10 kişi indirir kendi veriniz 1 kişi oldğunuz için benim bilgim dahilinde hangi oyun olursa olsun etki etmiyor benim kendi internetim vodafonun bir paketi olmakla birlikte 16mbps download 6mbps upload var ama oyun oynadığım konsolumda 5mbps download yine 6mbps upload gösteriyor buna rağmen apex legends ve overwatch ta ping sorunu yaşamadım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı