Akşam saatlerinde başlayan aşırı yüksek ping ve düşük download

CanYksl

Hectopat
Daha fazla  
Saat 17:00 18:00 civarında başlayan gece 24:00'a belki daha geç saatlere kadar devam eden bu durum aşırı canımı sıkmaya başladı. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüştüm. Dış hattımincelettim ve 3 kere iç hattımı değiştirdim. Daha bugün ki görüşmemde portum değiştirildi fakat bu lanet sorundan bir türlü kurtulamadım mantıklı bir açıklaması olan, durumu yaşamış atlatmış yardımsever forumcu arkadaşların yardımına ve fikirlerine muhtacım.

35 mbit VDSL süperonline kullanıcısıyım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_7.jpg
    Screenshot_7.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 33
  • WhatsApp Image 2020-11-19 at 20.45.24 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-19 at 20.45.24 (1).jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 33
  • WhatsApp Image 2020-11-19 at 20.45.24.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-19 at 20.45.24.jpeg
    26,5 KB · Görüntüleme: 39
Ülke geneli arıza var günlerdir. Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok, aynı sorundan bende muzdaribim. Akşam 7'de başlayıp tam 00.00'da büyülü bir şekilde sorun düzeliyor.

Şu son birkaç gündür bende de aynı sıkıntı var. Gün içerisinde tam hız alabiliyorken akşam saatlerinde 4Mbps'ye bile düşüyor ve oyunlarda aşırı ping artışı oluyor.

Mesajlarınız için çok teşekkür ederim.Fakat şunu belirtmek isterim ki altyapı problemleri biz kullanıcıları hiçbir şekilde ilgilendirmez.Ben ücretini ödediğim internetin sabit sorunsuz ve stabil şekilde şahsıma sunulmasını isterim.Bu ne rezilliktir anlamış değilim.Altyapı yoğunluğu mu ? Banane kardeşim ben faturalarımı düzenli öderken sıkıntı olmuyor da sen interneti verirken yoğunluk oluyorsa bundan banane.!

Mesajlarınız için çok teşekkür ederim.Fakat şunu belirtmek isterim ki altyapı problemleri biz kullanıcıları hiçbir şekilde ilgilendirmez.Ben ücretini ödediğim internetin sabit sorunsuz ve stabil şekilde şahsıma sunulmasını isterim.Bu ne rezilliktir anlamış değilim.Altyapı yoğunluğu mu ? Banane kardeşim ben faturalarımı düzenli öderken sıkıntı olmuyor da sen interneti verirken yoğunluk oluyorsa bundan banane.!
Sakin ol. Türkiye'desin.

Haklısın hocam fakat elimizde yapacak bir şey yok, bizden kaynaklı bir sorun olsa çözüm yolu arardık. Superonline'a arıza kaydı açıp başlarını şişirebilirsiniz hızlıca çözmeleri için. Şu anlık kimsede çözüldüğünü görmedim bu sorunun.

Sakin ol. Türkiye'desin.

Ama cidden bu kadarı haksızlık. 35 Mbit internet 0.7 Mbit'e düşüyor. Rezilliğin daniskası.

Haklısın hocam fakat elimizde yapacak bir şey yok, bizden kaynaklı bir sorun olsa çözüm yolu arardık. Superonline'a arıza kaydı açıp başlarını şişirebilirsiniz hızlıca çözmeleri için. Şu anlık kimse de çözüldüğünü görmedim bu sorunun.

En azından aynı sorunu yaşayanların olması biraz içimi rahatlatmıyor değil.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-23_212355.png
    resim_2020-11-23_212355.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı