Yüksek DPI düşük sens mi yoksa tam tersi mi?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
Hangisi daha mantıklı? Sanki DPI yüksek olunca daha "smooth" oluyor gibi anlaşılıyor. Sonuçta 1 inçe düşen nokta sayısı artıyor. Ama sizin de önerinizi almak isterim. Genellikle hangisi kullanılıyor ve siz hangisini tercih edersiniz?

Hangisi daha mantıklı? Sanki DPI yüksek olunca daha "smooth" oluyor gibi anlaşılıyor. Sonuçta 1 inçe düşen nokta sayısı artıyor. Ama sizin de önerinizi almak isterim. Genellikle hangisi kullanılıyor ve siz hangisini tercih edersiniz?

Mouse DPI'ını 800'de tutuyorum. Oyunda 6.0 olarak kullanaıyorum. Tabi bu size göre değişir. Oyun içinde farklı ayar yapabilirsiniz.

Prof. Oyuncular çoğunlukla 800 DPI kullanır ve benim de tercihim böyle fakat bu bir kıyas değildir çünkü bu tercih meselesidir bu işin bir mantığı da bence yok. En iyi hassasiyet ayarlarını bulana kadar hepsini dene

Çoğunluğu 400 dostum ben mi yanlış biliyorum? Ve evet nasıl alıştıysanız öyle oynayın herhangi bir E-sporcunun crosshair'i viewmodel'i size olmuş olabilir ama sakın cfg'sini kopyalamayın bütün oyun düzeniniz bozulur hassasiyetiniz bozulur. Yani alıştığınız ayar size göre en iyi ayardır.

Kaliteli sensör ile oynuyorsanız eDPI aynı olduğu sürece hangisinin yüksek hangisinin az olduğu bir şey değiştirmiyor.

Bir farenin hem 400 DPI'da hem 800 DPI'da stabil ve düzgün çalıştığını varsayarsak, 400 DPI 2 sens ile 800 DPI 1 sens tamamen aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı