400 DPI 0.46 sens düşük mü?

Oyundan oyuna değişir bu çünkü her oyunda aynı değil sens seviyeleri. Ben Minecraft 1.8.9 oynuyorum ve 64 sens 1600 dpi kullanıyorum Mouse'ta. DeathAdder v2.

Söylemeyi unuttum Valorant oynuyorum. Zaten Minecraft girdiğimde ben de 400 dpi 1.0 senle oynuyorum.
Valorantı 800 DPI 0.157 sensle oynuyorum. CS oynarken yine 800 DPI 0.5 sens yapıyorum. Valorantta sens değerleri csye göre daha farklı. Bence oynanılabilir bir sens. Herkesin kullandığı değerler yerine kendi rahat ettiğiniz sensi kullanmanızı öneririm.

@Galaxes Bir de ben eskiden Rampage Gentle kullanırken 400 dpi 0,75 kullanıyordum sonra M2'ye geçtim ve 400 dpi 600 dpi kadar yüksek geliyor bu yüzden 0,46'ya indirdim. Sizce neden olabilir?
Valorantı 800 DPI 0.157 sensle oynuyorum. CS oynarken yine 800 DPI 0.5 sens yapıyorum. Valorantta sens değerleri csye göre daha farklı. Bence oynanılabilir bir sens. Herkesin kullandığı değerler yerine kendi rahat ettiğiniz sensi kullanmanızı öneririm.
Bu sensle adama sıkarken bir adamın soluna bir sağına sıkıyorum bazen yani yüksek geliyor ama daha düşürdüğümde de arkama dönemiyorum.

@Galaxes bir de ben eskiden Rampage gentle kullanırken 400 DPI 0,75 kullanıyordum sonra M.2'ye geçtim ve 400 DPI 600 DPI kadar yüksek geliyor bu yüzden 0, 46'ya indirdim. Sizce neden olabilir?

Hocam her mouse seviyesindeki DPI ve sens aynı olmuyor. DeathAdder essential'ımdq 1800 DPI 85 sens kullanıyordum 1.8.9'da DeathAdder v2'ye geçince değiştirmem gerekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı