Yüksek FPS olmasına rağmen sistemde mouse çevrince anlık takılma oluyor

Extramemes

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Sorunum başlıktaki gibi sistemim i7-14700KF RTX 4070 Ti 2x16 GB RAM 6000MHz ve 750W PSU neredeyse bütün oyunlarda mouse çevirince ufak takılmalar oluyor format attım sürücülerim güncel sorun hala devam ediyor.

Hocam selamlar. Benzer durumu yaşıyordum, kasanın kendi portlarına bağlı olan kabloları çıkarttığımda problem düzeliyordu. Var mı sizde de öyle bir durum?

Aynı durum bende mouse hz'ini arttırdığım zaman oluyordu. Öyle bir seçeneğini değiştirdiysen kontrol etmeni öneririm.

V-Sync'i açmayı denediniz mi?

FPS odaklı oyunlar oynuyorum V-Sync açmak benim için kötü olur, fakat denedim çözüm olmadı.

Aynı durum bende mouse Hz'ini arttırdığım zaman oluyordu. Öyle bir seçeneğini değiştirdiysen kontrol etmeni öneririm.

250.500.100 ve 2000 var hepsini denedim aynı durum.

FPS yırtılması olabilir mi?

Böyle bir sorun varsa nasıl tespit edebilirim.

Hocam selam. Benzer durumu yaşıyordum, kasanın kendi portlarına bağlı olan kabloları çıkarttığımda problem düzeliyordu. Var mı sizde de öyle bir durum?

Selam biraz açar mısın kasanın kendi portları dediğin USB, Power falan mı?

D ile başlayan bir sürücü güncelleme programı var sonu booster ile bitiyor ünlü onunla driverları güncellemeyi dene.

D ile başlayan driver güncelleme programı var sonu booster ile bitiyor onunla güncellemeyi dene.

Yok.

Geri
Yukarı