Yüksek FPS verebilecek PC önerisi

Evet yalnızca kasaya ayıracağınız 15K yeterli olur. Artan 5K'ya monitör alırsınız. Fare ve klavyeniz olduğunu varsayıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle PC paylaşanlar var. Oyunlarda FPS yüksek gibi geldi bana. Bu sistemi alsam işimi görür mü? Yoksa bu fiyata daha iyileri ya da muadilleri bulunur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Böyle PC paylaşanlar var. Oyunlarda FPS yüksek gibi geldi bana. Bu sistemi alsam işimi görür mü? Yoksa bu fiyata daha iyileri ya da muadilleri bulunur mu?
Hocam @ikseroo hocanın attığı sistem güzel onu alın geçin.

Sadece oyun için. Kaliteli bir masaüstü olması tercihimdir. Toplam 20bin verebilirim. Her şey dahil olursa iyi olur en fazla bütçeyi kasaya ayırıca.

Haklısınız ama cidden PC piyasasını hiç bilmiyorum. Şimdi kasa için 15k ayırsam iyi FPS verebilen bulabilir miyim?

Gayet yeterli olur ama laptopta olmaz masaüstü olur laptop için 30k falan lazım.

Bu videodaki kötü.

Videoya gerek yok

Intel i7 ya da Ryzen 7 al (işlemci)

RTX3070 al (ekran kartı)

16 32 ya da 64 GB RAM al.

En az 1TB SSD alan lazım.

İyide bir monitör al yeter.

Hocam @ikseroo hocanın attığı sistem güzel onu alın geçin.

i3 kötü.

Gayet yeterli olur ama laptopta olmaz masaüstü olur laptop için 30k falan lazım.

Bu videodaki kötü.

Videoya gerek yok

Intel i7 ya da Ryzen 7 al (işlemci)

RTX3070 al (ekran kartı)

16 32 ya da 64 GB RAM al.

En az 1TB SSD alan lazım.

İyide bir monitör al yeter.

i3 kötü.
64 GB ram anlıyorum. 15k bütçeyle hangisi alacak?

Geri
Yukarı