Yüksek FPS'de oyun donuyor

Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunum bu videodaki gibi. Yüksek FPS'de takılmalar oluyor. Neden böyle acaba? HDD'lerim SATA 2, o yüzden mi (4-5 senelik HDD)? Videodaki benim bilgisayarım.
Sistem:
RX 570.
i5 7400.
8 GB DDR 4

Son düzenleme:
O zaman dene bir 20'ye sabitlemeyi 25e sabitlemeyi.

Düzelmedi.
Bir sistemini yazmayan arkadaş daha. Sistemimizi gerçekten neden saklıyorsunuz?
haklısınız ben aynı konuyu 2. defa açıyorum ilk sefer nedense konuyu technopat kapatmıştı ilk sefer yazmıştım şimdi unuttum
GPU driverını baştan kurmayı dener misin?
Temiz kurulum yap, AMD driver yükleyicisinin bunun için seçeneği var.

Denerimde daha önce de 2 kere aynı şeyi tavsiye etmişlerdi tekrar kurdum düzelmedi bu arada diskim SATA 2 4-5 senelik bir disk belki disktendir.

Düzelmedi.

haklısınız ben aynı konuyu 2. defa açıyorum ilk sefer nedense konuyu technopat kapatmıştı ilk sefer yazmıştım şimdi unuttum

Denerimde daha önce de 2 kere aynı şeyi tavsiye etmişlerdi tekrar kurdum düzelmedi bu arada diskim SATA 2 4-5 senelik bir disk belki disktendir.
Diskler 2-3 senede bozulacak şeyler değillerdir, benim halamın evindeki bilgisayarın HDD'si 17 senelik IDE HDD.

Bu yazıya bakmanı öneririm. Gerekli adımları uygular mısın? Yaptıysan bildir lütfen.
Ben çok uğraştım başaramadım.
Konu sahibinin deinlemesine araştırmasını öneririm ben en son lole girince sorun yoktu temiz kurulum yapmıştım şansa düzelmişiti monitör kaynaklı çünkü 1600-900 olmasına rağmen algılanmıyor ve rastgele çözünürlülük uyarlanıyor.

Geri
Yukarı