LoL yüksek FPS'de atlamalar

Alfabiski

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. 3 yıl sonra falan tekrardan LoL'ü yükledim. 3 yıl önceki sistemimle 150 200 FPS ile oynuyordum. Şu anki sistemim 450 700 FPS arası alıyor. Fakat karakter hareket ederken atlıyor sanırım fazla FPS'den. 240 ve 144'e sabitlediğimde ise ufak bir lag oluyor, akıcılığını kaybediyor oyunum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa güçlü bilgisayarlarda LoL FPS sabitleyerek mi oynanabilir artık.

Merhabalar. 3 yıl sonra falan tekrardan LoL'ü yükledim. 3 yıl önceki sistemimle 150 200 FPS ile oynuyordum. Şu anki sistemim 450 700 FPS arası alıyor. Fakat karakter hareket ederken atlıyor sanırım fazla FPS'den. 240 ve 144'e sabitlediğimde ise ufak bir lag oluyor, akıcılığını kaybediyor oyunum. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa güçlü bilgisayarlarda LoL FPS sabitleyerek mi oynanabilir artık.

O bende de oluyor sanki ışınlanıyor karakter FPS'ini monitörünün 1 tık üstüne sabitlemeyi dene.

Bende de aynı sorun var. Monitör hertzine sabitlemen gerekiyor FPS'i.

Evet yani çok flash kadar mesafe yok tabiki. Ama mesela hareket öngörmeyi de açarsam bildiğin flash atıyor karakter. Ama fps sınırlamadığım sürece mouse clicklerine çok hızlı tepki veriyor oyun ama saçmalıyor karakter

Geri
Yukarı