Çözüldü Yüksek FPS'ye rağmen oyunda kasma hissiyatı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

metroboom1n

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bilgisayarıma format atmadan önce kaymak gibi hissetiren oyunu format attıktan sonra bir daha indirdim ve şu an kasıyormuş hissiyatı ile oynuyorum sizce sebebi nedir?
ViewSonic'in 180Hz monitörünü kullanıyorum ve format atmadan önce bir sorun yoktu fakat format attıktan sonra dediğim gibi kasıyormuş hissiyatı alıyorum özelliklede oyunda kamerayı hızlıca çevirdiğimde bu hissiyat daha fazla oluyor.

Çözüm
Hocam dediklerinize şimdi bakacağımda şeyi sormak istiyorum size, bütün sürücülerden kastınız hangileri acaba pek bilgim yokta ben sadece ekran kartı sürücüsünü ve Windows güncelleştirmelerini yaptığım için başka bir şey yapmama gerek yoktur diye düşündüm.
Anakart, işlemci, ekran kart v.b üreticilerin sitelerindeki marka modellerine göre gereken sürücüleri indirip kurup denemelisin.

Windows kendi sürücüleri sistemlerin çalışmasını sağlar, üreticilerin özelleşmiş sürücüleri vaad edilen performanslar içindir diye düşünebilirsin.

Denedikten sonra haber verirsin.
bütün sürücüler kurulu. bütün.

Ayarlar senin için standart.

Ekran kartı ayarlarından V-Sync ve tazeleme hızları monitöre uygun diyorsun diğerlerinin yazdıklarını beğendiğinden bunları çıkartıyorum.

Sisteme güncelleme almış olabilir misin, arka planda bir şeyler restart/yeniden başlatmanı bekliyor olabilir¿

Hocam dediklerinize şimdi bakacağımda şeyi sormak istiyorum size, bütün sürücülerden kastınız hangileri acaba pek bilgim yokta ben sadece ekran kartı sürücüsünü ve Windows güncelleştirmelerini yaptığım için başka bir şey yapmama gerek yoktur diye düşündüm.

Anakart, işlemci, ekran kart v.b üreticilerin sitelerindeki marka modellerine göre gereken sürücüleri indirip kurup denemelisin.

Windows kendi sürücüleri sistemlerin çalışmasını sağlar, üreticilerin özelleşmiş sürücüleri vaad edilen performanslar içindir diye düşünebilirsin.

Çözüm

Anladım hocam teşekkürler yardımınız için şimdi deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı