Çözüldü FIFA 22 FPS yüksek olmasına rağmen kasma hissiyatı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
Sistem ASUS TUF Gaming F15 modeli. Ekran kartı RTX 3050 Ti, işlemci i5 11400h ve 16 GB RAM mevcut. Ultra ayarlarda 120 vb FPS almama rağmen oyun içi hissiyat öyle değil. Top giderken sanki yırtılmalar oluyor ve göze takılıyor. %100 akıcı bir oyun deneyimi olmuyor. Ekran 144 Hz. Oyun ayarlarından 60 FPS'e sabitlemeyi denememe rağmen FPS sabitlenmiyor. Bu sorunun çözümünü nasıl yapabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetinizden kaynaklı bir kasma olabilir büyük ihtimalle Online oynuyor iseniz, herhangi bir offline modda maç yapmayı dener misiniz

Oyun ayarlarından 60 FPS'e sabitlemeyi denememe rağmen FPS sabitlenmiyor.

Bende de benzer bir sorun vardı 60'a sabitleyince sorunu çözdüm eğer oyun ayarlarından sabitleyemiyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan oyun için özel ayar yaparak sabitlemeyi deneyebilirsiniz.

Bende de benzer bir sorun vardı 60'a sabitleyince sorunu çözdüm eğer oyun ayarlarından sabitleyemiyorsanız NVIDIA Denetim Masası'ndan oyun için özel ayar yaparak sabitlemeyi deneyebilirsiniz.
NVİDİA Denetim masasından FIFA 22'ye özel V-Sync açmama rağmen FPS hala sabitlenmedi. Sorun devam ediyor.

Dostum sorun çevrimiçi mi çevrımdışımı olduğunu yazında belirtmemişsin kimseye yükselmene gerek yok, bizimde olağanüstü yeteneklerimiz yok sorun çevrimiçi mi çevrımdışımı bilelim değil mi ?

Çok yaratıcısın gerçekten. Çevrim içi oynuyorum demedim farkındaysan. Sorun çevrim dışı.

NVIDIA GeForce Experience'de optimize ediyordun oyunu bu olmazsa NVIDIA denetim masasından bir kaç işlem yapıyorduk oyuna özel unuttum biraz karıştır onları

*Benimde başıma FIFA 19 oynarken gelmişti

Geri
Yukarı