Yüksek nem laptopa zarar verir mi?

Nem ölçer cihazımla ev içi ölçümlerim 34%-37% değerleri arasında çıktı.

Duşa girdikten sonra duşa kabinin içini ölçtüm 77% nem çıktı.

Duşakabinin kapısını kapalı tutmaya özen gösteriyorum ancak diğer aile bireyleri pek özen göstermiyorlar bu duruma.

Duşakabinin kapısı duştan sonra açık kalınca ve içindeki nem eve yayıldıktan sonra tekrar ev içi ölçümler yaptım. 37% değer aldım.
Tabi duşa kabinin içi yine çok yüksek nem olarak de odaların durumu da bu.

Ha ev biraz büyük 188 m².

Duşa kabin farklı odada, laptopum farklı odada.

Acaba duştan sonra, duşa kabinin kapısı açık kalınca; duşakabinden ve duşa kabinin olduğu odadan benim odama gelen nem bilgisayarı bozar mı, zarar verir mi?
(Laptop Monster notebook bu arada)

Edit: Bu arada şehir Erzincan. Kuruluktan ciğerlerimiz kurudu, ellerimiz çatlamaktan yara oldu bu şehirde.

Nem ölçer cihazımla ev içi ölçümlerim 34%-37% değerleri arasında çıktı.

Duşa girdikten sonra duşa kabinin içini ölçtüm 77% nem çıktı.

Duşakabinin kapısını kapalı tutmaya özen gösteriyorum ancak diğer aile bireyleri pek özen göstermiyorlar bu duruma.

Duşakabinin kapısı duştan sonra açık kalınca ve içindeki nem eve yayıldıktan sonra tekrar ev içi ölçümler yaptım. 37% değer aldım.
Tabi duşa kabinin içi yine çok yüksek nem olarak de odaların durumu da bu.

Ha ev biraz büyük 188 m².

Duşa kabin farklı odada, laptopum farklı odada.
Acaba duştan sonra, duşa kabinin kapısı açık kalınca duşakabinden benim odama gelen nem bilgisayarı bozar mı, zarar verir mi?
(Laptop Monster notebook bu arada)

Edit: Bu arada şehir Erzincan. Kuruluktan ciğerlerimiz kurudu, ellerimiz çatlamaktan yara oldu bu şehirde.

Hocam duşa girerken bilgisayarı balkondan sepetle sarkıt hava almış olur zararı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı