Yüksek Performanslı laptop seçimi

Ama G15'i elememiş ki bu Alienware kasası.

Dell markasına ait zaten Alienware.
Öncelikle sunu belirteyim;
Haklı olarak ekran kartına göre yorum yapıyor olabilirsiniz; ancak ben oyun oynamiyorum, is için ki maalesef kullandığım programlar Intel ve Ryzen h serisi istiyor, bu sebeble oyuncu PC'lerine bakmak zorunda kalıyorum.

YouTube ve yabancı inceleme sitelerinde Legion serisi ile ilgili ozellikle soğutma konusunda olumlu görüşler olunca Legion'a bakmıştım.

11800h ve 5800H işlemcilerin çıktığı yerde 10750H işlemci almak bana da mantıklı gelmiyor aslında.

Linkteki Monster sitesinde yorumlar altında isinma sorunundan bahsedilmiş.

Siz Lenovo kullanicisiyim demişsiniz, Legion kullanma şansınız oldu mu? Teşekkürler cevap için.

Lenovo cihaz aynen 2 defa kullandım Legion serisini kendim kullanmadım ama şovrum gibi düşünün boyle büyük bir etkinlik gibi yerde oyun olmasa bile deneyimledim pek icime sinmedi siz bilirsiniz o fiyata daha iyi bir cihaz varken garip geliyor. Siz bilirsiniz tabii ki şimdiden hayırlı olsun.

Hasan Bey
Dell markasına ait zaten Alienware.

Lenovo cihaz aynen 2 defa kullandım Legion serisini kendim kullanmadım ama şovrum gibi düşünün boyle büyük bir etkinlik gibi yerde oyun olmasa bile deneyimledim pek icime sinmedi siz bilirsiniz o fiyata daha iyi bir cihaz varken garip geliyor. Siz bilirsiniz tabii ki şimdiden hayırlı olsun.

Hasan Bey , normal şartlarda Lenovo ilk tercihim olmaz , zaten su anda lenovo Legion da yok doğru durust piyasada.

Alabilecek olsam Dell XPS 9700 serisi alır geçerdim . Benim onceligim oyun değil zaten

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim . Belki bayram sonrası hafta ya da Ağustos ayi stoklar yenilenir yeni cihazlar gelir öyle yorum yapılır

Yoksa benim isimi Asus rog 4800h işlemcili pc de gorur monitöre taktıktan sonra

Ama tam bilmiyorum Shipping ücreti var mı?

Hasan bey.

Hasan bey, normal şartlarda Lenovo ilk tercihim olmaz, zaten su anda Lenovo Legion da yok doğru durust piyasada.

Alabilecek olsam Dell xps 9700 serisi alır geçerdim. Benim onceligim oyun değil zaten.

Geri dönüşünüz için teşekkür ederim. Belki bayram sonrası hafta ya da ağustos ayi stoklar yenilenir yeni cihazlar gelir öyle yorum yapılır.

Yoksa benim isimi ASUS ROG 4800H işlemcili PC de gorur monitöre taktıktan sonra.

Teşekkürler dediğimi zaten umarım anla mısınızdır Lenovo şu Legion yok piyasada ve şu oyun fuarlarında getiriyorlar birkaç adet gosteriş bazıları test amaclı marka onerim şu olurdu.
Dell.
Apple.
Huawei
Samsung.
ASUS.
MSI.
Monster.
Onerimdir. (ofis iş okul oyun amaclıdır.)

Ama tam bilmiyorum Shipping ücreti var mı

Teşekkürler dediğimi zaten umarım anla mısınızdır Lenovo şu Legion yok piyasada ve şu oyun fuarlarında getiriyorlar birkaç adet gosteriş bazıları test amaclı marka onerim şu olurdu.
Dell.
Apple.
Huawei
Samsung.
ASUS.
MSI.
Monster.
Onerimdir. (ofis iş okul oyun amaclıdır.)
16 yıldan beri Dell kullanırım. iş kurumsal bilgisayarlar.
Windows ihtiyacından beri Apple malesef uymuyor

idareten şu cihaza ne dersiniz ? ;

16 yıldan beri Dell kullanırım. İş kurumsal bilgisayarlar.
Windows ihtiyacından beri Apple maalesef uymuyor.

İdareten şu cihaza ne dersiniz?

Sanırım siz işlemci için alacaksınız Intel tafındayım ben sizi bilmem ama ASUS değil ROG kaliteli :) alınabilir ama indirim şart buna.

Merhaba,
Dedigim gibi H serisi işlemci lazim, ryzen /Intel
Ekran kartının 1650 olması 3050 olması 3060 olması önemli değil
Soğutması iyi olsun , performansı iyi olsun önemli olan bu , mesela ben Dell latitude serisi bilgisayarımı kullanırken bile keyif alıyorum , klavye genel duruş çok kibar

Butce max 13/14 . Çünkü daha yuksegi benim için anlamsız neden derseniz ben 3070 ekran kartıyla isim yok,

çok çok iyi bir seçenekte belki 15 o da uzun süre kullanacagim için

vatan zam yapmış gene dün akşam Asus rog 4800h 8gb ram 9.500 idi şimdi 9.800
16 yıldan beri Dell kullanırım. iş kurumsal bilgisayarlar.
Windows ihtiyacından beri Apple malesef uymuyor

idareten şu cihaza ne dersiniz ? ;

HP Omen 15-EN0004NT AMD Ryzen 7-4800H 16GB 1TB SSD GTX1650Ti Freedos 15.6" FHD
Taşınabilir Bilgisayar 267U5EA
https://www.hepsiburada.com/hp-omen...agaza=GpnTeknoloji&url_src=ios-product-detail

HP / Asus Rog işlemci aynı
HP ram ve SSD fazla
Ekran kartları aynı gibi
Biri Dos diğeri Windows’lu
HP ekran hızı dusuk / ben monitörler kullanacagim genelde normal oyun dişi kullanımda ekran Hz çok farketmeyebilir sanki

her ne kadar bayramda alamayacak olsam da HP de iyi bir secenek olabilir mi ne dersiniz ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı