Yüksek Ping Sorunu

lNormLife

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, evimde hem masaüstü hem dizüstü bilgisayar var. İki bilgisayardan da emülatör ile Pubg Mobile oynuyoruz. Masaüstü kablolu ile, dizüstü bilgisayar kablosuz ile internete bağlı. Masaüstünde 60-80 arası ping alırken, dizüstünde 900-1200 ping arası alıyorum. Birkaç video izleyerek sorunu çözmeye çalıştım. Ama olmadı. Sizce neden kaynaklanıyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, evimde hem masaüstü hem dizüstü bilgisayar var. İki bilgisayardan da emülatör ile Pubg Mobile oynuyoruz. Masaüstü kablolu ile, dizüstü bilgisayar kablosuz ile internete bağlı. Masaüstünde 60-80 arası ping alırken, dizüstünde 900-1200 ping arası alıyorum. Birkaç video izleyerek sorunu çözmeye çalıştım. Ama olmadı. Sizce neden kaynaklanıyor ?
Açıkçası enterasan bir durum dizüstü bilgisayara kabloyu takıp deneyiniz ve çıkan sonuçları paylaşınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı