Yüksek ping

Eren_Deniz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aylardır çektiğim bir çile var; ping! CS:GO, GTA Online, Sea of Thieves gibi oyunlarda çok yüksek pingler alıyorum. İnternet firmam Kablonet. İnternet hızım ise 100 Mbps. Ping nasıl düşer? Nasıl stabil bir ping alırım? Pingimin 40 - 60 arasında olması için ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim. Hayırlı ramazanlar.

Hocam sorun tespiti için kablo şart. İnternet sağlayıcıları kablosuz testleri kabul etmiyor. Öncelikle kablo ile bağlantı sağlayın ondan sonra buraya durumu eklerseniz yardımcı olurum.

Kusura bakmayın pek giremiyorum buraya. O yüzden geç cevap veriyorum. En kısa sürede kabloya geçiş yapacağım. Geçiş yaptığımda tekrar size dönüş yaparım. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Hocam modem yakın mı size?

10 metrelik şöyle bir Ethernet kablosu var. Alacağınız herhangi bir kabloda iş görür zaten.
Amaç Wi-Fi'dan kurtulmak.

Alfais 10 metre CAT6 Ethernet kablosu (Prime desteği var.)

Teşekkür ederim kablo öneriniz için. En kısa sürede kabloya geçip sonucu size ileteceğim. İyi ramazanlar dilerim.

Kusura bakmayın pek giremiyorum buraya. O yüzden geç cevap veriyorum. En kısa sürede kabloya geçiş yapacağım. Geçiş yaptığımda tekrar size dönüş yaparım. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim kablo öneriniz için. En kısa sürede kabloya geçip sonucu size ileteceğim. İyi ramazanlar dilerim.
KabloNet modemlerinde Wi-Fi'da dalgalanma çok sık oluyor. Modem arkadaşımın bilgisayarına bazen 2000ms değerlerinde cevap veriyor. Arkadaşım da Wi-Fi da çileden çıktı. O modemleri kabloyla kullanmak adeta farz.

Router alıp kablosuz sinyalini onunla yaymayı da düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı