Yüksek ping

Zamsung

Centipat
Düne kadar herhangi bir sıkıntı yoktu fakat bugün sabah bilgisayarı açınca oyunlarda 250-300 ping almaya başladım. 50 Mbps internetim varken 13 Mbps internet geliyor şeklinde gözüküyor. Ve pingim de 400'lerde. Başka bir cihazdan denedim veriler gayet normal. Bilgisayarı telefonumun mobil verisine bağladım yine 400 ping 0.50 Mbps indirme. Bilgisayarımın özellikleri ve modeli.
HP Pavilion 15-DK0011NT Core i7 9750h 2.6GHz-16 GB-512SSD-15.6"GTX1660 Ti 6 GB-Windows 10
Şimdiden teşekkürler.

Düne kadar herhangi bir sıkıntı yoktu fakat bugün sabah bilgisayarı açınca oyunlarda 250-300 ping almaya başladım. 50 Mbps internetim varken 13 Mbps internet geliyor şeklinde gözüküyor. Ve pingim de 400'lerde. Başka bir cihazdan denedim veriler gayet normal. Bilgisayarı telefonumun mobil verisine bağladım yine 400 ping 0.50 Mbps indirme. Bilgisayarımın özellikleri ve modeli.
HP Pavilion 15-DK0011NT Core i7 9750h 2.6GHz-16 GB-512SSD-15.6"GTX1660 Ti 6 GB-Windows 10
Şimdiden teşekkürler.
Wi-Fi kartında sorun olabilir.

Şu linki deneyin.

Wi-Fi kartında problem olmuş olabilir. Ayrıca Wi-Fi driverlarınızada bir bakın.
Mümkünse kabloyla bağlanın.

Şimdiden teşekkürler.

HP nin kendi sitesinden 15-dk0011nt modeli için şu sürücüleri indirmeyi deneyebilirsin.
1620824418075.png
Görsele tıklayarak adrese gidebilirsin veya buradan.

Daha önceden de bir.

Şu linki deneyin.

Wi-Fi kartında problem olmuş olabilir. Ayrıca Wi-Fi driverlarınızada bir bakın.
Mümkünse kabloyla bağlanın.

Daha önceden de bir kez olmuştu müşteri hizmetleri format attırıp olayı çözmüştü. Ayrıca şimdi aklıma geldi Wi-Fi bağlı şu an az da olsa indirme alıyorum ama Steam'de direkt internet yok hatası veriyor.

Son düzenleme:
Daha önceden de bir.

Kez olmuştu müşteri hizmetleri format attırıp olayı çözmüştü. Ayrıca şimdi aklıma geldi Wi-Fi bağlı şu an az da olsa indirme alıyorum ama Steam'de direkt internet yok hatası veriyor.

Şu link daha ayrıntılı iyice bir bakın.
Sonra bizi haberdar edin.

HP'nin kendi sitesinden 15-DK0011NT modeli için şu sürücüleri indirmeyi deneyebilirsin.
Eki Görüntüle 1019943

Maalesef olmadı.

Bunu tespit etmenin herhangi bir yolu var mıdır?

Bu kısımlara pek girmek istemiyorum. Format atsam bu sorun çözülür mü? ( detaylı format değil )

Son düzenleme:
Maalesef olmadı.

Bunu tespit etmenin herhangi bir yolu var mıdır?

Bu kısımlara pek girmek istemiyorum. Format atsam bu sorun çözülür mü? ( detaylı format değil )

Bunu yapması formattan daha kolay. Altı üstü ağ ayarlarını sıfırlayacaksınız.

Bunu yapması formattan daha kolay. Altı üstü ağ ayarlarını sıfırlayacaksınız.
HP nin kendi sitesinden 15-dk0011nt modeli için şu sürücüleri indirmeyi deneyebilirsin.
Eki Görüntüle 1019943
Arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkürler. Ben zararlı yazılımlarla uğraşıyordum o sırada ESET antivirüs programım vardı. Aklıma virüslerin yavaşlatabileceği geldi Kaspersky indirdim 8 trojan buldu. Hepsini teker teker temizledim. Şu anda her şey normale döndü. Destekleriniz için çok teşekkürler.

Merhaba dün yine aynı sorunu yaşadım. Artık uğraşmak istemedim bilgisayarı sıfırladım. Fakat yine aynı sorun devam ediyor. Verdiğiniz linkteki şeyleri yapmayı denedim ama yine olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı